09-8943999 מבני פלדה בטכנולוגיה מתקדמת
מאמרים ופרסומים מקצועיים

בנייה מהירה

ענף הבניה בארץ ובעולם עובר שינויים מדהימים בשנים האחרונות. אומנם שיטת הבניה הקונבנציונאלית נחשבת עדיין לשיטה הנפוצה ביותר, אך לאט – לאט העולם מתחיל להשתנות ולהבין את היתרונות העצומים של שיטות בנייה מתקדמות.

בניה מהירה היא רק אחד מהיתרונות המהפכניים של שיטות הבניה המתקדמות, המאפשרים לכל אחד לבנות ולשפץ את ביתו במינימום זמן ובמינימום מאמץ. במקום לבזבז שבועות ואף חודשים רק כדי לסגור חדר או לבנות יחידת דיור צמודה לבית, ניתן היום לעשות כל זאת בצורה הרבה יותר קלה ופשוטה.

חברת מייטק מציעה למגוון לקוחותיה פתרונות בנייה פשוטים ומהירים, שיאפשרו להם לשפץ ולשדרג את ביתם בצורה מהירה ויעילה במיוחד.

 

מספר דברים שכדאי לכם לדעת על בנייה מהירה

ראשית כל, חשוב להדגיש כי שיטת הבנייה הקלה מאפשרת לא רק בנייה מהירה ויעילה יותר, אלא גם חיסכון משמעותי בעלויות הבנייה.
לשיטת הבניה המהירה ישנה משמעות גדולה בעולם המודרני. הרי כל אחד יודע כל אחד יודע שזמן זה כסף.
היות וזמן הבניה מצטמצם בצורה משמעותית, התשלום לפועלים ולאנשי המקצוע יורד. מעבר לכך, חשוב לציין כי לעומת הבניה המסורתית המחייבת פועלים רבים, אנשי מקצוע שונים ומפקחים רבים באתר הבניה, כאשר מדובר על בניה קלה המצב שונה לחלוטין.

היות והבניה עצמה לא נעשית בשטח, אלא כל החלקים מוזמנים מהמפעל וכבר מגיעים למקום מוכנים, אין צורך להעסיק כמות כל כך גדולה של עובדים. מספר אנשי צוות מקצועיים ומנוסים יכולים להרכיב יחדיו את המבנה, ובכך לחסוך הוצאות מיותרות. חשוב לציין כי החומרים המשמשים לבניה הינם חומרים איכותיים, המאפשרים בידוד תרמי ואקוסטי ומחזיקים מעמד לאורך זמן.

 

בנייה מהירה – כל היתרונות במקום אחד

כאמור, תחום הבנייה הקלה רק הולך ומתפתח, היות והוא מאפשר לבנות בתים, מבנים ותוספות בנייה שונות בצורה מהירה ויעילה יותר. במקום לבנות קירות בעזרת לבנים וטיח, הבנייה הקלה מאפשרת בנייה מודולארית באמצעות חלקים המתוכננים מראש ומוזמנים מהמפעל בגודל ובצורה הנחוצה. כאשר החלקים מגיעים לשטח, אנשי המקצוע המיומנים בסוג זה של עבודות, מרכיבים יחדיו את החלקים ויוצרים למעשה מבנה עמיד ואיכותי בפרק זמן קצר ביותר. במקום להתחיל לחפור יסודות, ליצור יציקות בטון ולהתחיל להניח בלוק על בלוק כדי ליצור קיר, הבנייה הקלה מאפשרת לחסוך את כל התהליך ופשוט להגיע לשטח עם חלקי מבנה מוכנים.

 

שיטת בנייה מהירה עם מייטק

חברת מייטק הינה חברה מקצועית ואיכותית העוסקת בתחום הבנייה המתקדמת ומתחייבת לתוצאות האיכותיות ביותר. החברה מתמחה בתחום בנייה מתקדמת מזה שנים, ובעלת הידע, ההכשרה והניסיון הדרוש לצורך עבודה איכותית ומקצועית.

לקבלת פרטים נוספים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום.

 

 

מאמרים נוספים בנושא

בניה מתקדמת

כמה זמן לוקח לבנייה מתקדמת: מההתחלה ועד אכלוס?

תעשיית הבנייה מתפתחת ללא הרף וכוללת שיטות יעילות, בנות קיימא וחסכוניות יותר לבניית מבנים. מבין החידושים הללו, בנייה מתקדמת בולטת כאסטרטגיה יוצאת דופן, בעיקר בהיבט של חיסכון בזמן, שנחשב קריטי בשוק הנדל"ן הדינמי בישראל. בניגוד לשיטות בנייה מסורתיות, הלוקחות זמן רב, בנייה מתקדמת מבוססת על תכנון והזמנת אלמנטים מראש, תהליך עבודה יעיל, חיסכון בזמן ניקיון […]

כיצד בנייה ירוקה תורמת לאיכות הסביבה?

כדי להתמודד עם השפעותיו הצפויות של משבר האקלים, פועלים מיטב הממציאים, המהנדסים והיזמים למציאת פתרונות אפקטיביים, בגל של המצאות שלא פסח גם על ענף הבנייה. מבנים ירוקים – היינו, מבנים בבנייה מתקדמת או בניה ירוקה – נותנים עדיפות לאחריות סביבתית לאורך כל תהליך הבנייה והתפעול ומספקים פתרון חשוב לבעיות שעתידות לפקוד אותנו בעתיד הקרוב מאוד […]

בניה ירוקה

שלבי העבודה של תהליך בנייה ירוקה: הדרך לבנייה בת-קיימא

עם המודעות הגוברת לשמירה על הסביבה, תעשיית הבנייה עוברת לשימוש בשיטות בנות-קיימא. צמצום טביעת הרגל האקולוגית, חסכון במשאבים ואחריות חברתית, כלולים כולם בגישת הבנייה הירוקה. היתרונות של בנייה ירוקה בנייה ירוקה מציעה יתרונות רבים לחברה, לסביבה ולכלכלה. ראשית, מבנים ירוקים תורמים לשימור הסביבה על ידי הפחתת פליטת גזי חממה, מזעור של ייצור הפסולת ושימור משאבי […]