09-8943999 מבני פלדה בטכנולוגיה מתקדמת
מאמרים ופרסומים מקצועיים

בנייה מתקדמת עם מייטק

למה יותר ישראלים מעדיפים היום את השיטת בנייה מתקדמת של מייטק לבנייה פרטית ולתוספות בניה?

שיעור הגידול השנתי בעולם בבניה למגורים עם שלד פלדה נמצא בהאצה מתמדת ועומד כיום על 50% לשנה. למעשה, הוא יותר ממכפיל את עצמו כל שנתיים.

גם בארץ ישנה תנופה אדירה בתחום כיון שישראלים רבים גילו את יתרונות הבניה המתקדמת והירוקה.

B-tek משווקת ומספקת קונסטרוקציה מפלדה מייטק לקירות נושאים ומיועדת לקבלנים ולאנשים פרטיים אשר מעוניינים לבנות בית מבניה קלה, תוספת בנייה קלה או הרחבה על המבנה הקיים. בנוסף אנו מספקים גם תכנון קירות וגגות קלים לבתים, וכמו כן עזרה בהרכבה וליווי אישי לאורך כל הדרך. תכנון מייטק ושלד המבנה עומדים בתקנים הישראלים והבן לאומיים.

 

להלן תמצית של היתרונות בנייה המתקדמת עם מייטק

  1. בניה מהירה, מדויקת ונקיה.
  2. נחשב לבניה ירוקה
  3. עמידות מקסימלית ברעידות אדמה
  4. בידוד תרמי ואקוסטי גבוה
  5. מתאים לתמ”א 38
  6. אידיאלי עבור תוספת בניה על גג של מבנים ישנים
  7. מתאים לכל סוגי החיפויים הקיימים
  8. מתאים לתקן הישראלי

חברת B-tek, נציגה בלעדית של מייטק העולמית, מתמחה בתכנון ואספקת קונסטרוקציות מפלדה למבנים.

לקוחות החברה הם קבלנים ובונים עצמאיים המעוניינים בבנייה מתקדמת.

ביטק מתמחה בפתרונות לבנייה צמודת קרקע ותוספות בנייה. בתחום הגגות, מעניקה מייטק ישראל פתרונות חכמים לגגות רעפים ולגגות בחיפויים אחרים.

לחברה שיתוף פעולה מלא עם אדריכלים, קונסטרוקטורים, קבלנים ולקוחות פרטיים הנהנים מהשירות והמוצר המתקדם שהחברה משווקת, הלוא הוא שלד מייטק המפורסם.

 

צמודי קרקע

לחברת ביטק ניסיון רב בתכנון ואספקת קונסטרוקציות לבתים בבנייה מתקדמת בכל רחבי הארץ. הלקוחות נהנים מכל יתרונות הבניה: בידוד, מהירות, בניה הנחשבת בנייה ירוקה ועוד.

 

תוספות בניה

מייטק מאפשרת בניית תוספות לגובה על מבנים קיימים וגם הרחבת מבנים לצדדים במפלס הקיים. מתאים גם לפרויקטי תמ"א 38.

 

גגות

גגות UltraSpan של מייטק עשויים מפלדה מגולוונת. הגגות מותאמים לבניה עם רעפים או כל כיסוי אחר, ומותאמים לכל שיטות הבניה הקיימות.

 

מה אומרים הלקוחות?

אדריכל נעם א. קריית טבעון

בית צמוד קרקע 5 מפלסים בקריית טבעון.

"מראש ידעתי שאת הבניה אני מעוניין לבצע בחומרים ירוקים שאינם מזיקים לסביבה. ההחלטה הראשונה היתה שלד פלדה בשיטת מייטק ולאחר מכן נבחרו כל שאר חומרי הגמר לפי אותם שיקולים.

הבידוד התרמי והאקוסטי גבוהים מאד, החסכון באנרגיה ניכר!

תהליך הבנייה היה מהיר ומהנה. ממליץ מאד על בנייה ירוקה עם מייטק!"

 

י.ב. גבעת נילי

"אנו מתגוררים במושב גבעת ניל"י, ביצענו תוספת קומה, הקבלן שהעסקנו המליץ לבנות את התוספת בשלד פלדה בשיטת מייטק, אנחנו שמחים על ההחלטה. תהליך הבניה היה מהיר וללא הפרעה למהלך שגרת החיים שבקומה מתחת. תודה רבה למייטק ולקבלן המבצע".

 

בחלוף השנים חברת B-tek עבדה על מאות פרויקטים. אנו מזמינים אתכם לקרוא עוד המלצות מאת ממליצים על שיטק הבנייה מייטק ולצפות בעמוד הפרוייקטים שלנו.

מאמרים נוספים בנושא

בניה מתקדמת

כמה זמן לוקח לבנייה מתקדמת: מההתחלה ועד אכלוס?

תעשיית הבנייה מתפתחת ללא הרף וכוללת שיטות יעילות, בנות קיימא וחסכוניות יותר לבניית מבנים. מבין החידושים הללו, בנייה מתקדמת בולטת כאסטרטגיה יוצאת דופן, בעיקר בהיבט של חיסכון בזמן, שנחשב קריטי בשוק הנדל"ן הדינמי בישראל. בניגוד לשיטות בנייה מסורתיות, הלוקחות זמן רב, בנייה מתקדמת מבוססת על תכנון והזמנת אלמנטים מראש, תהליך עבודה יעיל, חיסכון בזמן ניקיון […]

כיצד בנייה ירוקה תורמת לאיכות הסביבה?

כדי להתמודד עם השפעותיו הצפויות של משבר האקלים, פועלים מיטב הממציאים, המהנדסים והיזמים למציאת פתרונות אפקטיביים, בגל של המצאות שלא פסח גם על ענף הבנייה. מבנים ירוקים – היינו, מבנים בבנייה מתקדמת או בניה ירוקה – נותנים עדיפות לאחריות סביבתית לאורך כל תהליך הבנייה והתפעול ומספקים פתרון חשוב לבעיות שעתידות לפקוד אותנו בעתיד הקרוב מאוד […]

בניה ירוקה

שלבי העבודה של תהליך בנייה ירוקה: הדרך לבנייה בת-קיימא

עם המודעות הגוברת לשמירה על הסביבה, תעשיית הבנייה עוברת לשימוש בשיטות בנות-קיימא. צמצום טביעת הרגל האקולוגית, חסכון במשאבים ואחריות חברתית, כלולים כולם בגישת הבנייה הירוקה. היתרונות של בנייה ירוקה בנייה ירוקה מציעה יתרונות רבים לחברה, לסביבה ולכלכלה. ראשית, מבנים ירוקים תורמים לשימור הסביבה על ידי הפחתת פליטת גזי חממה, מזעור של ייצור הפסולת ושימור משאבי […]