09-8943999 מבני פלדה בטכנולוגיה מתקדמת
מאמרים ופרסומים מקצועיים

בנייה קלה על הגג

בנייה קלה על הגג

בנייה קלה על הגג מתייחסת לתוספות בנייה ולתמ"א 38.

בנית גגות עם שלד מפלדה דקת דופן נותנת מענה לבעיות בניה רבות, החל מבעיות הקשורות בהפרעה מינימאלית לשכנים, קיצור זמן הבניה, התחשבות באיכות הסביבה ועמידות ברעידת אדמה. מבני UltraSpan של מייטק עשויים מפלדה מגולוונת ומותאמים לבניה עם חיפויים שונים.

המבנים נחשבים לבנייה ירוקה, קלים להרכבה, מגיעים לשטח בערכה מוכנה להרכבה ועומדים בכל התקנים המחמירים.

 

יתרונות בנייה קלה על הגג בשיטת מייטק

  • קל משקל.
  • עמיד ברעידת אדמה.
  • מדויק.
  • בידוד תרמי ואקוסטי גבוה.
  • מינימום הפרעה לשכנים.
  • ליווי הנדסי במהלך הבניה.

 

בניה קלה על הגג

בניה על הגג הפכה לאחד הנושאים החמים בתחום הבניה בארץ. כאשר מדובר על מדינה קטנה עם מספר מוגבל של יחידות דיור, אין ספק כי כל הרחבה של שטח המגורים היא יתרון עצום. כל מי שזכה לחיות בדירה עם גג בלתי מנוצל, יכול בהחלט להשתמש ביתרון על מנת ליהנות ממרפסת או מחדר נוסף על הגג. באמצעות השקעה הגיונית ניתן לבנות תוספת בניה על הגג ובכך לשדרג משמעותית את איכות החיים שלכם.

מייטק מציעה למגוון לקוחותיה את כל פתרונות הבנייה הקלה האפשריים על הגג, תוך הקפדה על יחס אישי ומקצועי.

 

כל היתרונות של בניה קלה על הגג

אנשים רבים המחזיקים גג פנוי ונטוש, אינם משתמשים בו מתוך המחשבה על העלויות הגבוהות הכרוכות בבנייה הקונבנציונלית.
אך היום עם התפתחות הטכנולוגיה, ניתן ליהנות משיטות בניה פשוטות וזולות יותר, המאפשרות לכל אחד להשתמש בכל השטח העומד לרשותו. הבניה הקלה הינה בניה מהירה ויעילה יותר, הלוא היא בנייה מתקדמת שאינה דורשת עבודה איטית ומלכלכת כמו עבודות הבטון המסורתיות.
למעשה רוב חלקי המבנה מוכנים כבר במפעל, ומגיעים לשטח רק לצורך ההרכבה. כמובן שחשוב להשתמש באנשי מקצוע מיומנים ואיכותיים, כדי לבנות מבנה איכותי ויציב.
מדובר בחומרי גלם קלים, אשר ניתנים להעברה פשוטה ואינם מצריכים שימוש במכונות כבדות. העבודה נעשית על ידי צוות עובדים מצומצם ואיכותי, ללא לכלוך או מטרדי רעש לשכנים. חשוב לציין כי ניתן להשתמש גם בחומרים מבודדים כנגד רעש וטמפרטורה.

B-tek נציגה בלעדית של מייטק בישראל, הינה חברה מקצועית ואיכותית, העוסקת בתחום הבנייה הקלה על הגג מזה שנים.
החברה מעסיקה את אנשי המקצוע המובילים ביותר בתחום, ומתחייבת לעבודה איכותית ומקצועית לאורך כל הפרויקט. לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר דרך האתר.

מאמרים נוספים בנושא

גג תעשייתי שלד מייטק

גגות העולם החדש – גגות קלים מפלדה

גגות קלים הם גגות פלדה המעוצבים ומוכנים להתקנה קלה ומהירה. משקלם נמוך יותר מסוגים אחרים של גגות, העשויים חומרי גלם כבדים כמו בטון או עץ כבד. לצד זאת, גגות קלים מאופיינים בעמידות ורבגוניות ומתאימים לסוגים רבים של נכסים. המשיכו לקרוא וגלו את כל היתרונות של גגות קלים מפלדה של חברת BTEK. סוגים של גגות קלים […]

בניה ירוקה

כל מה שלא ידעתם על בניה ירוקה בישראל

בניה ירוקה חברות בישראל כשזה נוגע לתחום של בניה ירוקה חברות שונות מציעות את שירותיהן. לכן, חשוב לבחור את החברה הטובה והאיכותית ביותר בתחום של בניה ירוקה בישראל. בחירת חברת בנייה ירוקה כרוכה בבחינה מדוקדקת של מספר גורמים מרכזיים כדי להבטיח שהפרויקט שלכם יתיישר עם נוהלי בניה ירוקה ותקנים סביבתיים.  ראשית, חפשו חברה עם רקורד […]

בניה של מבני פלדה

מהו תהליך בניה של מבנה פלדה?

מבני פלדה הם סמל לחדשנות ויעילות בבנייה המודרנית. מאמר זה מתעמק בתהליך המורכב מאחורי בניית שלד פלדה, שיטה שחוללה מהפכה בתכנון ובבנייה האדריכלית. מהתכנון ועד להרכבה הסופית, כל שלב בתהליך משקף שילוב של חוזק, עמידות וקיימות.   היתרונות של בניית שלד פלדה תעשיית הבנייה מתפתחת ללא הרף ומחפשת שיטות בנייה יעילות יותר, אקולוגיות וחסכוניות יותר. […]