09-8943999 מבני פלדה בטכנולוגיה מתקדמת
מאמרים ופרסומים מקצועיים

בנייה קלה על הגג

בנייה קלה על הגג

בנייה קלה על הגג מתייחסת לתוספות בנייה ולתמ"א 38.

בנית גגות עם שלד מפלדה דקת דופן נותנת מענה לבעיות בניה רבות, החל מבעיות הקשורות בהפרעה מינימאלית לשכנים, קיצור זמן הבניה, התחשבות באיכות הסביבה ועמידות ברעידת אדמה. מבני UltraSpan של מייטק עשויים מפלדה מגולוונת ומותאמים לבניה עם חיפויים שונים.

המבנים נחשבים לבנייה ירוקה, קלים להרכבה, מגיעים לשטח בערכה מוכנה להרכבה ועומדים בכל התקנים המחמירים.

 

יתרונות בנייה קלה על הגג בשיטת מייטק

  • קל משקל.
  • עמיד ברעידת אדמה.
  • מדויק.
  • בידוד תרמי ואקוסטי גבוה.
  • מינימום הפרעה לשכנים.
  • ליווי הנדסי במהלך הבניה.

 

בניה קלה על הגג

בניה על הגג הפכה לאחד הנושאים החמים בתחום הבניה בארץ. כאשר מדובר על מדינה קטנה עם מספר מוגבל של יחידות דיור, אין ספק כי כל הרחבה של שטח המגורים היא יתרון עצום. כל מי שזכה לחיות בדירה עם גג בלתי מנוצל, יכול בהחלט להשתמש ביתרון על מנת ליהנות ממרפסת או מחדר נוסף על הגג. באמצעות השקעה הגיונית ניתן לבנות תוספת בניה על הגג ובכך לשדרג משמעותית את איכות החיים שלכם.

מייטק מציעה למגוון לקוחותיה את כל פתרונות הבנייה הקלה האפשריים על הגג, תוך הקפדה על יחס אישי ומקצועי.

 

כל היתרונות של בניה קלה על הגג

אנשים רבים המחזיקים גג פנוי ונטוש, אינם משתמשים בו מתוך המחשבה על העלויות הגבוהות הכרוכות בבנייה הקונבנציונלית.
אך היום עם התפתחות הטכנולוגיה, ניתן ליהנות משיטות בניה פשוטות וזולות יותר, המאפשרות לכל אחד להשתמש בכל השטח העומד לרשותו. הבניה הקלה הינה בניה מהירה ויעילה יותר, הלוא היא בנייה מתקדמת שאינה דורשת עבודה איטית ומלכלכת כמו עבודות הבטון המסורתיות.
למעשה רוב חלקי המבנה מוכנים כבר במפעל, ומגיעים לשטח רק לצורך ההרכבה. כמובן שחשוב להשתמש באנשי מקצוע מיומנים ואיכותיים, כדי לבנות מבנה איכותי ויציב.
מדובר בחומרי גלם קלים, אשר ניתנים להעברה פשוטה ואינם מצריכים שימוש במכונות כבדות. העבודה נעשית על ידי צוות עובדים מצומצם ואיכותי, ללא לכלוך או מטרדי רעש לשכנים. חשוב לציין כי ניתן להשתמש גם בחומרים מבודדים כנגד רעש וטמפרטורה.

B-tek נציגה בלעדית של מייטק בישראל, הינה חברה מקצועית ואיכותית, העוסקת בתחום הבנייה הקלה על הגג מזה שנים.
החברה מעסיקה את אנשי המקצוע המובילים ביותר בתחום, ומתחייבת לעבודה איכותית ומקצועית לאורך כל הפרויקט. לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר דרך האתר.

מאמרים נוספים בנושא

בניה מתקדמת

כמה זמן לוקח לבנייה מתקדמת: מההתחלה ועד אכלוס?

תעשיית הבנייה מתפתחת ללא הרף וכוללת שיטות יעילות, בנות קיימא וחסכוניות יותר לבניית מבנים. מבין החידושים הללו, בנייה מתקדמת בולטת כאסטרטגיה יוצאת דופן, בעיקר בהיבט של חיסכון בזמן, שנחשב קריטי בשוק הנדל"ן הדינמי בישראל. בניגוד לשיטות בנייה מסורתיות, הלוקחות זמן רב, בנייה מתקדמת מבוססת על תכנון והזמנת אלמנטים מראש, תהליך עבודה יעיל, חיסכון בזמן ניקיון […]

כיצד בנייה ירוקה תורמת לאיכות הסביבה?

כדי להתמודד עם השפעותיו הצפויות של משבר האקלים, פועלים מיטב הממציאים, המהנדסים והיזמים למציאת פתרונות אפקטיביים, בגל של המצאות שלא פסח גם על ענף הבנייה. מבנים ירוקים – היינו, מבנים בבנייה מתקדמת או בניה ירוקה – נותנים עדיפות לאחריות סביבתית לאורך כל תהליך הבנייה והתפעול ומספקים פתרון חשוב לבעיות שעתידות לפקוד אותנו בעתיד הקרוב מאוד […]

בניה ירוקה

שלבי העבודה של תהליך בנייה ירוקה: הדרך לבנייה בת-קיימא

עם המודעות הגוברת לשמירה על הסביבה, תעשיית הבנייה עוברת לשימוש בשיטות בנות-קיימא. צמצום טביעת הרגל האקולוגית, חסכון במשאבים ואחריות חברתית, כלולים כולם בגישת הבנייה הירוקה. היתרונות של בנייה ירוקה בנייה ירוקה מציעה יתרונות רבים לחברה, לסביבה ולכלכלה. ראשית, מבנים ירוקים תורמים לשימור הסביבה על ידי הפחתת פליטת גזי חממה, מזעור של ייצור הפסולת ושימור משאבי […]