09-8943999 מבני פלדה בטכנולוגיה מתקדמת
מאמרים ופרסומים מקצועיים

גגות העולם החדש – גגות קלים מפלדה

גג תעשייתי שלד מייטק

גגות קלים הם גגות פלדה המעוצבים ומוכנים להתקנה קלה ומהירה. משקלם נמוך יותר מסוגים אחרים של גגות, העשויים חומרי גלם כבדים כמו בטון או עץ כבד. לצד זאת, גגות קלים מאופיינים בעמידות ורבגוניות ומתאימים לסוגים רבים של נכסים. המשיכו לקרוא וגלו את כל היתרונות של גגות קלים מפלדה של חברת BTEK.

סוגים של גגות קלים

אם אתם מעוניינים לבנות גג קל, חשוב שתדעו כי יש כמה סוגים, שכל אחד מהם מתאים לצרכים ולסגנונות אדריכליים שונים. הסוגים הם:

גגות משופעים

גגות משופעים הם פתרון בנייה פופולרי למגוון רחב של מבנים, כולל בתים, מפעלים ומסחר. הם מציעים מראה אותנטי ואסתטי, וכן בידוד תרמי ואקוסטי מיטבי. 

בנוסף לגגות רעפים ופאנלים מבודדים, אנו מציעים גם גגות שינגלס, גגות עם פרופיל UltraSpan ועוד. אנו משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות, ומקפידים על תכנון הנדסי מדוקדק וביצועים איכותיים.

גגות קשתיים

גגות קשתיים הם פתרון בנייה גמיש ואסתטי. הם פופולריים במגוון רחב של מבנים, כולל מבנים מסחריים, תעשייתיים ומגורים.

בעבר, בניית גגות מסוג זה הייתה מסובכת ויקרה, והיא דרשה ידע וניסיון מיוחדים.

אנו פיתחנו שיטת בניית שלד פלדה המאפשרת לבנות גגות קשתיים בקלות ובמהירות. בניית שלד פלדה עם UltraSpan הופך אותו לגמיש מאוד ומאפשר ליצור גגות במגוון רחב של צורות, במהירות וביעילות. כמו כן, הוא עמיד בפני פגעי מזג האוויר ומחזיק מעמד לאורך זמן.

גגות אגדים שטוחים

גגות אגדים שטוחים הם סוג של גגות המתאימים למפתחים גדולים יותר ו/או עומסים גדולים יותר. הם עשויים מאגדים, שהם קורות פלדה דקות דופן.

גגות אגדים שטוחים מציעים מגוון יתרונות, כולל: גמישות, עמידות, פשטות בבנייה וחסכון בעלויות.

גגות מעל תקרה יצוקה

גם בגגות מתועשים פשוטים ביותר, אנו מקפידים לשמור על כל היתרונות של גגות קלים, המערכת שלנו מאפשרת ליצור חלל גג גדול יותר, מכיוון שהיא אינה דורשת התקנת קורות. כל מערכת גגות קלים שלנו נבדקת ומאושרת על ידי מהנדס מוסמך, לבטיחות ואמינות מקסימליות.

גגות בשילוב ארגז רוח מעץ

גגות רעפים רבים בולטים מעבר לקירות המבנה ותחתיתם נקראת ארגז רוח. ארגז רוח מעץ הוא בחירה עיצובית פופולרית, המעניקה למבנה מראה כפרי אותנטי.

זהו סוג של גג קל הבנוי על תוספות עץ מעובדות ומגוונות, המהוות המשך לשלד הפלדה של הגג. תוספות העץ מותקנות בצורה דומה לאופן ההתקנה בגגות עם שלד עץ.

יתרונות של ארגז רוח מעץ

  • מראה מיוחד: ארגז רוח מעץ מעניק למבנה מראה ייחודי, המשתלב היטב עם עיצוב כפרי.
  • עמידות: ארגז רוח מעץ עשוי מחומרים איכותיים והוא עמיד בפני פגעי מזג האוויר.
  • קלות תחזוקה: ארגז רוח מעץ דורש תחזוקה מועטה וניתן לצבוע אותו מחדש במידת הצורך.

גגות למבני תעשייה

גגות גדולים הם תחום המומחיות שלנו. פרופיל ה-UltraSpan הבלעדי שלנו מאפשר לנו לבנות גגות גדולים במהירות וביעילות, עם יתרונות רבים: מפתחים גדולים, תכנון וייצור מהירים, לוגיסטיקה פשוטה ואפשרות להנפה מהקרקע.

גגות משופעים עם חלל למגורים

גגות משופעים עם חלל למגורים מוסיפים שטח שימושי לבית. פרופיל ה-UltraSpan הבלעדי שלנו מאפשר לבנות גגות משופעים עם חלל למגורים, עם יתרונות רבים: אפשרות ליצור חלל מרווח, עלות נמוכה ובטיחות מקסימלית של הדיירים.

גגות קלים מאפשרים בניה ירוקה

שיטת הבניה של גג קל נכנסת תחת מטריית שיטות בנייה ירוקה. 

ראשית, פלדה ניתנת למיחזור, מה שמפחית את ההשפעה הסביבתית הקשורה לחומרי בנייה. ייצור גגות פלדה קלים כרוך לרוב בחומרים ממוחזרים ובסוף מחזור חייהם ניתן למחזר גגות אלו שוב, תוך מזעור הפסולת.

יתרה מכך, המשקל של גג קל פירושו צריכת אנרגיה מופחתת במהלך הובלה והתקנה. העמידות של גגות קלים גם משחקת תפקיד משמעותי בבנייה ירוקה. לגגות אלה יש בדרך כלל תוחלת חיים ארוכה, מה שמפחית את הצורך בהחלפות תכופות וחוסך במשאבים לאורך זמן.

בניית שלד פלדה עושים אצל המומחים

לסיכום, גגות פלדה קלים מייצגים בחירת קירוי מודרנית ויעילה. המגוון שלהם, התאימות לעקרונות של בנייה ירוקה והשילוב עם מבני מסגרת פלדה הופכים אותם לאופציה רב-תכליתית בבנייה עכשווית.

כדי ליהנות מכל היתרונות של גג קל פנו לחברת BTEK. בנוסף ליכולות הטכניות, אנו מציעים ניסיון רב שנים ושירות מקצועי, הכולל תכנון הנדסי מוקפד בהתאם לצרכים ולתנאי השטח וליווי ואישור מהנדס.

מאמרים נוספים בנושא

בנייה מתקדמת

בניה המתקדמת אל מול הבניה הקונבנציונלית

ענף הבנייה נמצא בעיצומה של מהפכה, עם שיטות בנייה מתקדמות, המגדירות מחדש את הפרדיגמות של בנייה ועיצוב. בעוד שלבנייה מסורתית יש את היתרונות שלה, המעבר לשיטות בנייה מתקדמת מציג סט חדש של אתגרים והזדמנויות, עליהם נפרט במאמר שלפניכם. בנייה מתקדמת – עקרונות חשובים בניה מתקדמת מתייחסת לשילוב של טכנולוגיות, מתודולוגיות וחומרים חדשניים בתהליך הבנייה כדי […]

בניה ירוקה

כל מה שלא ידעתם על בניה ירוקה בישראל

בניה ירוקה חברות בישראל כשזה נוגע לתחום של בניה ירוקה חברות שונות מציעות את שירותיהן. לכן, חשוב לבחור את החברה הטובה והאיכותית ביותר בתחום של בניה ירוקה בישראל. בחירת חברת בנייה ירוקה כרוכה בבחינה מדוקדקת של מספר גורמים מרכזיים כדי להבטיח שהפרויקט שלכם יתיישר עם נוהלי בניה ירוקה ותקנים סביבתיים.  ראשית, חפשו חברה עם רקורד […]

בניה של מבני פלדה

מהו תהליך בניה של מבנה פלדה?

מבני פלדה הם סמל לחדשנות ויעילות בבנייה המודרנית. מאמר זה מתעמק בתהליך המורכב מאחורי בניית שלד פלדה, שיטה שחוללה מהפכה בתכנון ובבנייה האדריכלית. מהתכנון ועד להרכבה הסופית, כל שלב בתהליך משקף שילוב של חוזק, עמידות וקיימות.   היתרונות של בניית שלד פלדה תעשיית הבנייה מתפתחת ללא הרף ומחפשת שיטות בנייה יעילות יותר, אקולוגיות וחסכוניות יותר. […]