09-8943999 מבני פלדה בטכנולוגיה מתקדמת
מאמרים ופרסומים מקצועיים

גגות קלים

קונסטרוקצית פלדה מתועשת לגגות קלים בטכנולוגיית מייטק
מהי בניה מתקדמת

גגות קלים מפלדה – יתרונות בולטים

העולם מתפתח בקצב מהיר, ובענף הבניה יש דרישה ברורה למהירות, פשטות, יעילות ודיוק.

בנית גג קל עם פלדה דקת דופן ומתועשת נותנת מענה לבעיות בניה רבות, החל מבעיות הקשורות בכוח אדם, דרך בעיות הקשורות בעמידות החומר ובעלות, ובהתחשבות באיכות הסביבה גגות מייטק מפלדת Ultraspen הם גגות אשר מותאמים לבניה עם רעפים או כל כיסוי אחר, ומותאמים לכל שיטות הבניה הקיימות בשוק.

גגות קלים מייטק עמידים בכל מזג אוויר, נחשבים בנייה ירוקה (פלדה ממוחזרת), קלים להרכבה, מגולוונים, עובי של 1.0, 1.2 ו1.5, מגיעים לשטח בערכה מוכנה להרכבה ועומדים בכל התקנים המחמירים.

  • קל משקל
  • קשיח
  • מדויק
  • אקוסטיקה טובה
  • לא מושפע מלחות
  • פרטי חיבור קלים והרכבה מהירה באתר עם כוח אדם לא מיומן
  • "בניה ירוקה" – שימוש בחומר ממוחזר.
  • בלתי דליק – סיווג מקסימאלי לפי ת”י 755: VI.4.4
  • אידיאלי לייצור מתועש
  • עומדים ברעידות אדמה

 

ניצול חלל הגג

עם קונסטרוקציית פלדה של מייטק ניתן להגיע לניצול מקסימלי של חלל הגג. תכנון נכון של הבית אינו מייקר את הוצאות הבניה אך יכול להגדיל משמעותית את ערך הנכס. ככל שגודל חלל הגג מנוצל יותר כך גם ערך הנכס גדל. בכל תכנון גגות, מייטק שמה לה לדגש את הוצאות הבניה ותוצאות סופיות של ערך הנכס.

גג “מייטק” – אחריות כפולה. “ברצוני להבהיר לך את אופן ההתקשרות שלך עם חב’ מייטק והגגן המבצע. בהזמנת גג מאחד הגגנים המורשים מייטק אתה מקבל אחריות כפולה. מצד אחד את אחריות הגגן לנזילות כמתחייב מחוק המכר ומצד שני את אחריות “מייטק” לקונסטרוקציה לתקופה של 50 שנה, כמתחייב מחוק התכנון והבניה. להבדיל מחברות לגגות שמספקות תכנון וביצוע, ושבזמן הבדיקה יש להם סיבה להתעלם ממחדלים שצוותי ההרכבה שלהם ביצעו, בין “מייטק” לגגן אין שום קשר ולכן ל”מייטק” אין תמריץ לסגור עיניים ולעגל פינות”.

 

אילן רביב – מנכ”ל B-Tek – נציגה בלעדית של מייטק בישראל

בגמר העבודה אם לקוח ימצא לנכון להזמין בדיקה של מכון התקנים, מייטק, הלקוח, והגגן ישאו כל אחד בתשלום, שכן גגות מייטק מתוכננים ומבוצעים על פי התקנים המחמירים ביותר, ועומדים בדרישת מכון התקנים הישראלי לעבוד לפי נוהלי התקן החדש: ת"י 155.

למדריך המלא לתכנון גגות קלים – אינג’ אילן רביב לחצו כאן

לגלריית פרויקטים ותמונות לחצו כאן

מאמרים נוספים בנושא

בנייה מתקדמת

בניה המתקדמת אל מול הבניה הקונבנציונלית

ענף הבנייה נמצא בעיצומה של מהפכה, עם שיטות בנייה מתקדמות, המגדירות מחדש את הפרדיגמות של בנייה ועיצוב. בעוד שלבנייה מסורתית יש את היתרונות שלה, המעבר לשיטות בנייה מתקדמת מציג סט חדש של אתגרים והזדמנויות, עליהם נפרט במאמר שלפניכם. בנייה מתקדמת – עקרונות חשובים בניה מתקדמת מתייחסת לשילוב של טכנולוגיות, מתודולוגיות וחומרים חדשניים בתהליך הבנייה כדי […]

גג תעשייתי שלד מייטק

גגות העולם החדש – גגות קלים מפלדה

גגות קלים הם גגות פלדה המעוצבים ומוכנים להתקנה קלה ומהירה. משקלם נמוך יותר מסוגים אחרים של גגות, העשויים חומרי גלם כבדים כמו בטון או עץ כבד. לצד זאת, גגות קלים מאופיינים בעמידות ורבגוניות ומתאימים לסוגים רבים של נכסים. המשיכו לקרוא וגלו את כל היתרונות של גגות קלים מפלדה של חברת BTEK. סוגים של גגות קלים […]

בניה ירוקה

כל מה שלא ידעתם על בניה ירוקה בישראל

בניה ירוקה חברות בישראל כשזה נוגע לתחום של בניה ירוקה חברות שונות מציעות את שירותיהן. לכן, חשוב לבחור את החברה הטובה והאיכותית ביותר בתחום של בניה ירוקה בישראל. בחירת חברת בנייה ירוקה כרוכה בבחינה מדוקדקת של מספר גורמים מרכזיים כדי להבטיח שהפרויקט שלכם יתיישר עם נוהלי בניה ירוקה ותקנים סביבתיים.  ראשית, חפשו חברה עם רקורד […]