09-8943999 מבני פלדה בטכנולוגיה מתקדמת
מאמרים ופרסומים מקצועיים

גגות קלים

קונסטרוקצית פלדה מתועשת לגגות קלים בטכנולוגיית מייטק
בניה מתקדמת

גגות קלים מפלדה – יתרונות בולטים

העולם מתפתח בקצב מהיר, ובענף הבניה יש דרישה ברורה למהירות, פשטות, יעילות ודיוק.

בנית גג קל עם פלדה דקת דופן ומתועשת נותנת מענה לבעיות בניה רבות, החל מבעיות הקשורות בכוח אדם, דרך בעיות הקשורות בעמידות החומר ובעלות, ובהתחשבות באיכות הסביבה גגות מייטק מפלדת Ultraspen הם גגות אשר מותאמים לבניה עם רעפים או כל כיסוי אחר, ומותאמים לכל שיטות הבניה הקיימות בשוק.

גגות קלים מייטק עמידים בכל מזג אוויר, נחשבים בנייה ירוקה (פלדה ממוחזרת), קלים להרכבה, מגולוונים, עובי של 1.0, 1.2 ו1.5, מגיעים לשטח בערכה מוכנה להרכבה ועומדים בכל התקנים המחמירים.

  • קל משקל
  • קשיח
  • מדויק
  • אקוסטיקה טובה
  • לא מושפע מלחות
  • פרטי חיבור קלים והרכבה מהירה באתר עם כוח אדם לא מיומן
  • "בניה ירוקה" – שימוש בחומר ממוחזר.
  • בלתי דליק – סיווג מקסימאלי לפי ת”י 755: VI.4.4
  • אידיאלי לייצור מתועש
  • עומדים ברעידות אדמה

 

ניצול חלל הגג

עם קונסטרוקציית פלדה של מייטק ניתן להגיע לניצול מקסימלי של חלל הגג. תכנון נכון של הבית אינו מייקר את הוצאות הבניה אך יכול להגדיל משמעותית את ערך הנכס. ככל שגודל חלל הגג מנוצל יותר כך גם ערך הנכס גדל. בכל תכנון גגות, מייטק שמה לה לדגש את הוצאות הבניה ותוצאות סופיות של ערך הנכס.

גג “מייטק” – אחריות כפולה. “ברצוני להבהיר לך את אופן ההתקשרות שלך עם חב’ מייטק והגגן המבצע. בהזמנת גג מאחד הגגנים המורשים מייטק אתה מקבל אחריות כפולה. מצד אחד את אחריות הגגן לנזילות כמתחייב מחוק המכר ומצד שני את אחריות “מייטק” לקונסטרוקציה לתקופה של 50 שנה, כמתחייב מחוק התכנון והבניה. להבדיל מחברות לגגות שמספקות תכנון וביצוע, ושבזמן הבדיקה יש להם סיבה להתעלם ממחדלים שצוותי ההרכבה שלהם ביצעו, בין “מייטק” לגגן אין שום קשר ולכן ל”מייטק” אין תמריץ לסגור עיניים ולעגל פינות”.

 

אילן רביב – מנכ”ל B-Tek – נציגה בלעדית של מייטק בישראל

בגמר העבודה אם לקוח ימצא לנכון להזמין בדיקה של מכון התקנים, מייטק, הלקוח, והגגן ישאו כל אחד בתשלום, שכן גגות מייטק מתוכננים ומבוצעים על פי התקנים המחמירים ביותר, ועומדים בדרישת מכון התקנים הישראלי לעבוד לפי נוהלי התקן החדש: ת"י 155.

למדריך המלא לתכנון גגות קלים – אינג’ אילן רביב לחצו כאן

לגלריית פרויקטים ותמונות לחצו כאן

מאמרים נוספים בנושא

בניה מתקדמת

כמה זמן לוקח לבנייה מתקדמת: מההתחלה ועד אכלוס?

תעשיית הבנייה מתפתחת ללא הרף וכוללת שיטות יעילות, בנות קיימא וחסכוניות יותר לבניית מבנים. מבין החידושים הללו, בנייה מתקדמת בולטת כאסטרטגיה יוצאת דופן, בעיקר בהיבט של חיסכון בזמן, שנחשב קריטי בשוק הנדל"ן הדינמי בישראל. בניגוד לשיטות בנייה מסורתיות, הלוקחות זמן רב, בנייה מתקדמת מבוססת על תכנון והזמנת אלמנטים מראש, תהליך עבודה יעיל, חיסכון בזמן ניקיון […]

כיצד בנייה ירוקה תורמת לאיכות הסביבה?

כדי להתמודד עם השפעותיו הצפויות של משבר האקלים, פועלים מיטב הממציאים, המהנדסים והיזמים למציאת פתרונות אפקטיביים, בגל של המצאות שלא פסח גם על ענף הבנייה. מבנים ירוקים – היינו, מבנים בבנייה מתקדמת או בניה ירוקה – נותנים עדיפות לאחריות סביבתית לאורך כל תהליך הבנייה והתפעול ומספקים פתרון חשוב לבעיות שעתידות לפקוד אותנו בעתיד הקרוב מאוד […]

בניה ירוקה

שלבי העבודה של תהליך בנייה ירוקה: הדרך לבנייה בת-קיימא

עם המודעות הגוברת לשמירה על הסביבה, תעשיית הבנייה עוברת לשימוש בשיטות בנות-קיימא. צמצום טביעת הרגל האקולוגית, חסכון במשאבים ואחריות חברתית, כלולים כולם בגישת הבנייה הירוקה. היתרונות של בנייה ירוקה בנייה ירוקה מציעה יתרונות רבים לחברה, לסביבה ולכלכלה. ראשית, מבנים ירוקים תורמים לשימור הסביבה על ידי הפחתת פליטת גזי חממה, מזעור של ייצור הפסולת ושימור משאבי […]