09-8943999 מבני פלדה בטכנולוגיה מתקדמת

גגות פלדה MiTek

OUR EXPERTISE

Advanced Truss System
נציגות בלעדית

ספר הגגות

כל מה שצריך לדעת על תכנון גגות

להורדה >

תכנון וייצור שלד פלדה
לגגות של MITEK

B-tek היא הנציגה הבלעדית בישראל של חברת MITEK, חברה בינלאומית המתמחה בגגות כבר יותר מ 80 שנה.
בעזרת פרופיל ותוכנה שהם פטנט רשום של חברת MITEK אנחנו יודעים לתת פתרונות ייחודיים לכל גג – משופע, שטוח או קשתי. פרטי, ציבורי או תעשייתי. על מנת לשפר את הידע בתחום, כתב מיסד החברה אינג' אילן רביב, ספר המכיל את כל מה שנדרש לדעת על תכנון גגות מכל הסוגים. הספר ניתן בחינם כתרומה לקידום הענף ותוכלו למצוא אותו כקובץ כאן או להזמין עותק מודפס דרך המשרד שלנו.

UltraSpan - שלד לגגות מפלדה דקת דופן

בשנות השמונים של המאה הקודמת פותח בארה"ב, ע"י מהנדסי מייטק, פרופיל ייחודי וגאוני בשם UltraSpa, פרופיל זה, מעבר להיותו יעיל הנדסית, מאפשר ייצור אגדים בחיבור עם ברגים קודחים מצד אחד של האגד. אין צורך להפוך את האגד על מנת להכניס ברגים מהצד השני.

קטגוריות

לתכנון הגגות אנחנו נעזרים בתכנה ייחודית בשם MiTek 20/20, שגם היא פותחה על ידי מייטק העולמית. במשך השנים תוכננו וסופקו אלפי גגות UltraSpan בעולם וגם בישראל, בצורות ובמפתחים שונים. אלו חלק מהקטגוריות:

 • גגות משופעים

  גגות משופעים זאת ההתמחות שלנו כבר עשרות שנים בארץ ובעולם. גגות עם כיסוי רעפים, רב רעף, פאנל מבודד, שינגלס או כל מה שתרצו.
  פרופיל ה UltraSpan הבלעדי שלנו יודע לעשות גגות במפתחים גדולים ובצורות שנות, כל גג מגיע עם תוכניות והדמיות, והכי חשוב עם תכנון הנדסי ואישור מהנדס שלנו על הביצוע.

  קרא עוד
 • גגות אגדיים קשתיים

  גגות קשתיים עשויים בדרך כלל מפלדה מעורגלת, דבר שמאוד מייקר אותם וגם בנייתם מסובכת ויקרה. בזכות פרופיל ה UltraSpan הבלעדי שלנו אנחנו יודעים לתכנן ולייצר גגות קשתיים, כיפות ולמעשה כמעט כל צורה שתרצו בקלות והרכבתם פשוטה ומהירה

  קרא עוד
 • גגות אגדים שטוחים

  הגג השטוח הסטנדרטי שלנו עשוי מקורות, אבל במקרים רבים יש צורך
  במפתחים גדולים יותר ו/או עומסים גדולים יותר ואז אנחנו עוברים לגג אגדים.
  פרופיל ה UltraSpan הבלעדי שלנו יודע לייצר אגדים חזקים וקלים בהרבה מכל פרופיל אחר ומהווה פתרון מצויין במקומות בהם אין  גישה למנופים שירימו קורות כבדות או חללים ששינוע החומר אליהם הוא ידני.

  קרא עוד
 • גגות מעל תקרה יצוקה

  גם בגגות הפשוטים ביותר יש לנו יתרון משמעותי. חלל גג גדול יותר, התקנה מהירה, עמידות לאורך שנים ושוב הכי חשוב – תכנון ואישור מהנדס שלנו.

  קרא עוד
 • גגות בשילוב ארגז רוח מעץ

  רוב גגות הרעפים בולטים מעבר לקיר הבית במה שנקרא ארגז רוח. לרוב ארגזי הרוח עשויים מעץ כבחירה עיצובית. ארגז הרוח בנוי על תותבי עץ מוקצע וצבוע שמהווים המשך לשלד הפלדה של הגג והתקנתם זהה לאופן ההתקנה בגגות עם שלד עץ.

  קרא עוד
 • גגות למבני תעשיה

  גגגות גדולים הם התמחות שלנו. מפתחים גדולים, תכנון וייוצר מהירים, לוגיסטיקה פשוטה ואפשרות להנפה מהקרקע הם רק חלק מהיתרונות של פרופיל ה UltraSpan הבלעדי שלנו. תוסיפו ניסיון שאין לאף אחד וכמובן תכנון הנדסי, ליווי ואישור המהנדס שלנו וקיבלתם פתרון מנצח.

  קרא עוד
 • גגות משופעים עם חלל למגורים

  אחד היתרונות הגדולים של פרופיל ה UltraSpan הבלעדי שלנו הוא האפשרות ליצור חלל בתוך הגג למגורים או אכסון. בתוספת עלות קטנה תוכלו לקבל תוספת לשטח הבית היקר, וכמובן – תכנון ואישור מהנדס שלנו.

  קרא עוד