09-8943999 מבני פלדה בטכנולוגיה מתקדמת
מאמרים ופרסומים מקצועיים

דירוג אנרגטי של בתים

דירוג אנרגטי של בתים
דירוג אנרגטי של בתים 2

מדינת ישראל החליטה לאמץ את הדרישה לסמן כל מבנה בדרוג אנרגטי של בתים. ראו כאן ידיעה שהתפרסמה לאחרונה בעיתון גלובס בעניין דירוג אנרגטי של בתים.

בהתחלה הדרישה תהיה למבני ציבור ובנייה רוויה ואח”כ לבנייה פרטית. בחו”ל העובדות הן שמבנה בעל סיווג אנרגטי גבוה מקבל דמי שכירות גבוהים יותר, עומד פחות זמן בהמתנה לשוכרים ונמכר יותר מהר.

אנחנו במייטק החלטנו להקדים את זמננו ולאפשר לך לבצע בדיקה אנרגטית של ביתך. הדבר ייעשה בשני שלבים:

שלב א’ בדיקה חישובית של המבנה, כולל בדיקת חומרי החיפוי והחלונות. בסיום שלב זה תקבל דו”ח סיווג אנרגטי של המבנה עם המלצות לצעדים שיש לנקוט על מנת לשפר את הדירוג במידת הצורך.

שלב ב’- בגמר הבנייה, לאחר הוכחת ביצוע העבודה על פי המפרט המסוכם תקבל תעודה חתומה ע”י אדריכל ד”ר נעם אוסטרליץ מנכ”ל SID, המרכז לבנייה מתקדמת וירוקה וכן, חגית יקיר מנהלת תחום אנרגיה ב-SID.

אנו ממליצים בחום שתבצע דירוג אנרגטי של ביתך. התעודה מגבירה את ערך הנכס, הן בשכירות והן במכירה בעתיד!

 

דירוג אנרגטי של בתים

דירוג אנרגטי

דירוג אנרגטי של בתים הוא תהליך שבו מתקיימת הערכה של רמת היעילות האנרגטית של מבנים מסוגים שונים במטרה לחסוך באנרגיה, לשפר את איכות הסביבה ולהפחית את השפעתם האקולוגית.

הדירוג האנרגטי מתבצע באמצעות ניתוח מקרקעין של פרמטרים שונים כמו בידוד, מערכות התאוששות אנרגטית, בקרת חום וקירור וניצול מקורות אנרגיה מתחדשים. כל פרמטר מקבל ציון או דירוג על פי תקנים ומסמכים תקפים, ולפי התוצאות הסופיות ניתן לקבוע את רמת היעילות האנרגטית של הבית.

 

 

לפרטים לחצו כאן או התקשרו 09-8943999

מאמרים נוספים בנושא

גג תעשייתי שלד מייטק

גגות העולם החדש – גגות קלים מפלדה

גגות קלים הם גגות פלדה המעוצבים ומוכנים להתקנה קלה ומהירה. משקלם נמוך יותר מסוגים אחרים של גגות, העשויים חומרי גלם כבדים כמו בטון או עץ כבד. לצד זאת, גגות קלים מאופיינים בעמידות ורבגוניות ומתאימים לסוגים רבים של נכסים. המשיכו לקרוא וגלו את כל היתרונות של גגות קלים מפלדה של חברת BTEK. סוגים של גגות קלים […]

בניה ירוקה

כל מה שלא ידעתם על בניה ירוקה בישראל

בניה ירוקה חברות בישראל כשזה נוגע לתחום של בניה ירוקה חברות שונות מציעות את שירותיהן. לכן, חשוב לבחור את החברה הטובה והאיכותית ביותר בתחום של בניה ירוקה בישראל. בחירת חברת בנייה ירוקה כרוכה בבחינה מדוקדקת של מספר גורמים מרכזיים כדי להבטיח שהפרויקט שלכם יתיישר עם נוהלי בניה ירוקה ותקנים סביבתיים.  ראשית, חפשו חברה עם רקורד […]

בניה של מבני פלדה

מהו תהליך בניה של מבנה פלדה?

מבני פלדה הם סמל לחדשנות ויעילות בבנייה המודרנית. מאמר זה מתעמק בתהליך המורכב מאחורי בניית שלד פלדה, שיטה שחוללה מהפכה בתכנון ובבנייה האדריכלית. מהתכנון ועד להרכבה הסופית, כל שלב בתהליך משקף שילוב של חוזק, עמידות וקיימות.   היתרונות של בניית שלד פלדה תעשיית הבנייה מתפתחת ללא הרף ומחפשת שיטות בנייה יעילות יותר, אקולוגיות וחסכוניות יותר. […]