09-8943999 מבני פלדה בטכנולוגיה מתקדמת
מאמרים ופרסומים מקצועיים

דירוג אנרגטי של בתים

דירוג אנרגטי של בתים
דירוג אנרגטי של בתים 2

מדינת ישראל החליטה לאמץ את הדרישה לסמן כל מבנה בדרוג אנרגטי של בתים. ראו כאן ידיעה שהתפרסמה לאחרונה בעיתון גלובס בעניין דירוג אנרגטי של בתים.

בהתחלה הדרישה תהיה למבני ציבור ובנייה רוויה ואח”כ לבנייה פרטית. בחו”ל העובדות הן שמבנה בעל סיווג אנרגטי גבוה מקבל דמי שכירות גבוהים יותר, עומד פחות זמן בהמתנה לשוכרים ונמכר יותר מהר.

אנחנו במייטק החלטנו להקדים את זמננו ולאפשר לך לבצע בדיקה אנרגטית של ביתך. הדבר ייעשה בשני שלבים:

שלב א’ בדיקה חישובית של המבנה, כולל בדיקת חומרי החיפוי והחלונות. בסיום שלב זה תקבל דו”ח סיווג אנרגטי של המבנה עם המלצות לצעדים שיש לנקוט על מנת לשפר את הדירוג במידת הצורך.

שלב ב’- בגמר הבנייה, לאחר הוכחת ביצוע העבודה על פי המפרט המסוכם תקבל תעודה חתומה ע”י אדריכל ד”ר נעם אוסטרליץ מנכ”ל SID, המרכז לבנייה מתקדמת וירוקה וכן, חגית יקיר מנהלת תחום אנרגיה ב-SID.

אנו ממליצים בחום שתבצע דירוג אנרגטי של ביתך. התעודה מגבירה את ערך הנכס, הן בשכירות והן במכירה בעתיד!

 

דירוג אנרגטי של בתים

דירוג אנרגטי

דירוג אנרגטי של בתים הוא תהליך שבו מתקיימת הערכה של רמת היעילות האנרגטית של מבנים מסוגים שונים במטרה לחסוך באנרגיה, לשפר את איכות הסביבה ולהפחית את השפעתם האקולוגית.

הדירוג האנרגטי מתבצע באמצעות ניתוח מקרקעין של פרמטרים שונים כמו בידוד, מערכות התאוששות אנרגטית, בקרת חום וקירור וניצול מקורות אנרגיה מתחדשים. כל פרמטר מקבל ציון או דירוג על פי תקנים ומסמכים תקפים, ולפי התוצאות הסופיות ניתן לקבוע את רמת היעילות האנרגטית של הבית.

 

 

לפרטים לחצו כאן או התקשרו 09-8943999

מאמרים נוספים בנושא

בניה מתקדמת

כמה זמן לוקח לבנייה מתקדמת: מההתחלה ועד אכלוס?

תעשיית הבנייה מתפתחת ללא הרף וכוללת שיטות יעילות, בנות קיימא וחסכוניות יותר לבניית מבנים. מבין החידושים הללו, בנייה מתקדמת בולטת כאסטרטגיה יוצאת דופן, בעיקר בהיבט של חיסכון בזמן, שנחשב קריטי בשוק הנדל"ן הדינמי בישראל. בניגוד לשיטות בנייה מסורתיות, הלוקחות זמן רב, בנייה מתקדמת מבוססת על תכנון והזמנת אלמנטים מראש, תהליך עבודה יעיל, חיסכון בזמן ניקיון […]

כיצד בנייה ירוקה תורמת לאיכות הסביבה?

כדי להתמודד עם השפעותיו הצפויות של משבר האקלים, פועלים מיטב הממציאים, המהנדסים והיזמים למציאת פתרונות אפקטיביים, בגל של המצאות שלא פסח גם על ענף הבנייה. מבנים ירוקים – היינו, מבנים בבנייה מתקדמת או בניה ירוקה – נותנים עדיפות לאחריות סביבתית לאורך כל תהליך הבנייה והתפעול ומספקים פתרון חשוב לבעיות שעתידות לפקוד אותנו בעתיד הקרוב מאוד […]

בניה ירוקה

שלבי העבודה של תהליך בנייה ירוקה: הדרך לבנייה בת-קיימא

עם המודעות הגוברת לשמירה על הסביבה, תעשיית הבנייה עוברת לשימוש בשיטות בנות-קיימא. צמצום טביעת הרגל האקולוגית, חסכון במשאבים ואחריות חברתית, כלולים כולם בגישת הבנייה הירוקה. היתרונות של בנייה ירוקה בנייה ירוקה מציעה יתרונות רבים לחברה, לסביבה ולכלכלה. ראשית, מבנים ירוקים תורמים לשימור הסביבה על ידי הפחתת פליטת גזי חממה, מזעור של ייצור הפסולת ושימור משאבי […]