09-8943999 מבני פלדה בטכנולוגיה מתקדמת

שאלות נפוצות

BTEK היא החברה הוותיקה והמובילה בארץ להנדסה וייצור שלד בטכנולוגיית בנייה הידועה בעולם בשם (LGS) Light Gauge או CFS. בארץ ידועה השיטה כ'בנייה מתקדמת' או בנייה בפלדה דקת דופן (פד"ד). הרעיון של הבנייה המתקדמת הוא לייצר מבנה איכותי ואקולוגי יותר והיא מיועדת להחליף את הבנייה בבלוקים ובטון.

מבנה בבנייה מתקדמת עדיף על כל שיטת בנייה אחרת:
– הוא עמיד לחלוטין ברעידות אדמה.
– מבודד חום וקור פי עשר ויותר מבנייה בבטון.
– אקוסטי יותר בכל הפרמטרים.
– מדויק מאוד.
– יודע לשחרר לחות וקרינה מהמבנה.
– בנייתו מהירה הרבה יותר.
– הוא קל וזול לתחזוקה.
– כמעט שאינו מתיישן.
– עומד בכל תקינה ירוקה בעולם ברמה הגבוהה ביותר.
– והכי חשוב – בריא ונעים לחיות בו.

תהליך הבנייה דומה לבנייה בבטון רק מהיר בהרבה ומתנהל באופן מסודר ומתוכנן יותר. קבל מידע על התהליך בקישור הבא: תהליך הבנייה.

כל מי שמבין בבנייה יכול לבנות BTEK. אנחנו מספקים את ההנחיות, התוכניות והתדרוך הנדרשים וגם מודל תלת מימדי אינטראקטיבי לטלפון ולמחשב כמו כן אנשי השטח שלנו מלווים את הבנייה כך שתמיד יש לכם כתובת לשאלות ופתרונות. כמובן שמי שמכיר ומנוסה בתחום יש יתרון גדול ועל מנת להקל על הבונים תמצאו באתר קבלנים מנוסים והגונים שאספנו עם השנים.

הוא עמיד לחלוטין ברעידות אדמה. מבודד חום וקור פי עשר ויותר מבנייה בבטון. אקוסטי יותר בכל הפרמטרים. מדויק מאוד כך שהגימור שלו מעולה. יודע לשחרר לחות וקרינה מהמבנה. בנייתו מהירה הרבה יותר. הוא קל וזול לתחזוקה. כמעט שאינו מתיישן. עומד בכל תקינה ירוקה בעולם ברמה הגבוהה ביותר. והכי חשוב – בריא ונעים לחיות בו.

ניסיון של עשרות שנים מהארץ ומחו"ל שאין לאף אחד בארץ. מחלקת הנדסה שלנו שהיא המובילה בארץ בתחום. גב טכנולוגי בינלאומי מחברת MITEK וחברות נוספות.
מרכז מבקרים בו תוכלו לראות את השלד שלנו וגם תצוגות של חומרי החיפוי, הבידוד והגמר המובילים בשוק.
כנסים והרצאות בחינם על נושאים שחייבים לדעת כשבונים. קורסים למתכננים ולבונים של חברת בילדאפ שפועלת במתחם שלנו.
אלפי מבנים בארץ ובהם אלפי לקוחות מרוצים. אחריות מחברה יציבה ותיקה שהוכיחה את עצמה. והכי חשוב – שם טוב שנרכש בשנים של שרות טוב ומוצר איכותי.

ענף הבנייה שנשאר לעבוד בטכנולוגיות בנייה של לפני מאה שנה עושה סוף סוף התקדמות טכנולוגית ויש לו הרבה לשפר. טכנולוגיית ה-CFS שנולדה באוסטרליה והתפשטה בכל העולם משנה את חוקי התכנון ומגדירה מחדש את איכות המבנה. לא פחות חשוב מזה היא אקולוגית יותר, יעילה יותר וחכמה יותר.

צירוף היכולות האלה מעמיד אותה כשיטה המובילה להחלפת הבנייה בלוקים ובטון ותקציבים גדולים מושקעים בפיתוח ושיפור שלה בכל העולם.
דוגמה לכך תוכלו לראות בסרטון הזה.

כחברה שחשוב לה להיות בחזית הידע בתחום אנחנו מקפידים להתעדכן ואספנו כאן מבחר כתבות על הנעשה בעולם בתחום למי שמעוניין.

עלויות הבנייה בבנייה מתקדמת הן דומות לבנייה בבלוקים ובטון. אף אחד לא בונה אתנו בגלל המחיר, בונים אתנו בגלל האיכות. אחת הבעיות בתחום הבנייה היא שמעט מאוד בונים יוצאים לפרוייקט חייהם עם תקציב מסודר ומעט עוד יותר יודעים בסוף התהליך כמה הוא עלה להם באמת.

ההמלצה שלנו היא להיעזר בבעל מקצוע ולעשות אומדן תקציב עוד לפני תחילת התכנון, שיהפוך לתקציב עם סגירת התוכניות. בשיטת העבודה שלנו, שבה מקפידים על תכנון מפורט לפני ביצוע, הכל ידוע מראש וכך נמנעות טעויות שעולות בהרבה כסף וזמן ולכן גם ניתן להגיע לסוף התהליך הבנייה ללא חריגות תקציב. מידע נוסף תוכלו למצוא בקישור הבא.