09-8943999 מבני פלדה בטכנולוגיה מתקדמת
לקוחות ממליצים

קבלנים

 • המלצה לקבלן אסף גינזבורג

  בשנת 2015 החלטתי לבצע תוספת של קומה לבית. לאור המלצות של האדריכל, בחרתי בבנייה מתקדמת על בסיס של קונסטרוקצית מייטק. קיבלתי מחברת מייטק, רשימה של קבלנים אשר עובדים איתם. נפגשנו עם מספר קבלנים, ואסף גינזבורג בינהם.

 • הקבלן אסף גינזבורג

  הקבלן אסף גינזבורג ביצע עבורנו תוספת קומה כולל שיפוץ כללי של קומת הקרקע והחוץ של הבית. השירות שקיבלנו היה מעל ומעבר- אסף היה זמין לכל שאלה והבהרה והדברים נסגרו בנינו בצורה מהירה ואמינה. העבודה התנהלה ללא עיכובים עם כוח אדם מיומן ומתאים לקצב ההתקדמות.

 • המלצה על הקבלן ניסן סאסי

  בתאריך 17.3.2014 החל פרוייקט הוספת קומה בביתי בצורן. היות והחלטתי על ביצוע הפרוייקט בשיטת מייטק, בחרתי קבלן שבעבר התנסה בסוג עבודה מסוג זה. תמתחילת הפרוייקט הקשר ביני לבין ניסן היה טוב מאוד ( הן אישית ומקצועית). הוא היה קשוב לצרכיי ( שהשתנו במהלך הפרוייקט ) ונתן מענה מיידי ומקצועי לכל בעיה שצפינו שתקרה או לבעיות לא צפויו ( גשם זלעפות בחודש מאי ).

 • המלצה על הקבלן אהוד בהר קונסולה – בנייה מתקדמת ניהול ופיקוח

  רצינו לומר לך תודה ענקית! ומעומק הלב. בנית לנו את בית חלומותינו, עשית זאת בצורה הכי נעימה, מהנה ומקצועית שיכולה להיות. אתה איש מקצוע, נותן שירות מדהים, אך בעיקר אתה בן אדם.

 • המלצה נוספת על הקבלן ניסן סאסי

  בשנה שעברה רכשתי מחברתכם שלד לבנייה של תוספת חדר על הגג בדירה ברמת גן. בעקבות המלצה שקיבלתי מכם התקשרתי עם הקבלן ניסן סאסי כדי להוציא לפועל את פרוייקט הבנייה. במהלך החודשים נובמבר-מרץ 2012-2013 הוציא ניסן לפועל פרוייקט בנייה משולב שכלל בניה קונבנציונאלית

 • המלצה על קבלן אסף גינזבורג – רובסט פרו בע"מ

  ועל כך רציתי לומר לך תודה! תודה על המקצועיות והיסודיות! תודה על הדרך הנעימה אורך כל הדרך! בברכת שנה אזרחית טובה ומתוקה, מלאה בבריאות!

 • המלצה על קבלן מייטק פרדי רביד

  התחלנו לבנות את ביתנו במושב סלעית באוקטובר 2016, וזאת לאחר לבטים רבים אודות שיטת הבנייה. לאחר קבלת ההחלטה ללכת עם מייטק, נפגשנו עם מספר קבלנים אשר רובם עשו רושם טוב, אך משהו במפגש עם פרדי רביד, קבלן ביצוע מוסמך לבנייה מתקדמת של מייטק, גרם לנו לקבל את ההחלטה במקום.

 • מכתב המלצה לחברת "פלס בנייה מתקדמת" (2018) משפ' דורון – אלפי מנשה

  במהלך 2017 ביצענו בניה, דרך חברת "פלס בנייה מתקדמת", של קומה שלישית חדשה בבית דו משפחתי, שכלל בין היתר הריסת גג רעפים ותקרת רביץ וכן שיפוץ בבית הקיים. לאחר למידת הנושא ואפשרויות השיפוץ החלטנו לבצע את הפרויקט בבנייה קלה, וכך הגענו אל חברתכם – "מייטק".

 • אלמנט בניה מתקדמת בע"מ

  סככה בנתניה לרכב אוטונומי ניסיוני (2018) "המבנה הכי יפה במדינה!" – אלמנט בניה מתקדמת בע"מ המבנה: סככה בנתניה לרכב אוטונומי ניסיוני.

 • קבלן: רונן ארמן – תוספת בנייה של מייטק על הגג (2017)

  פרויקט – תוספת בנייה של מייטק על הגג , 50 מ"ר ברמת גן (2017) נושא הבנייה היה זר לנו לחלוטין ובחרנו בך שתלווה אותנו בפרויקט כל כך חשוב בחיינו ובדיעבד ,אנחנו מבינים כמה חשובה הייתה ההחלטה הזו וכל כך שמחים שבחרנו בך. קבלן שהוא קודם כל בן אדם

 • קבלן: אסף גינזבורג

  בית בניר בנים (2018) השבוע הגענו לבית משפחת בן שלמה בניר בנים לאחר שעברה שנה מאז מסירת הבית בכדי לתקן ריג'קטים של שנת הבדק. התיקון לקח מספר שעות. רוב העבודה הייתה סביב תיקון הקוצים כנגד יונים בקשתות הרעפים וזהו. חשוב לי לידע אותך על איכות הבניה ועל חוזקה גם לאחר תקופה של שנה תקופה שבה האדמה עובדת הכי […]

 • אריה עוז מחולון ממליץ על רונן ארמן (2018)

  רונן ארמן והצוות הנפלא שהוא בחר לעבוד אתם, בנה לנו בית לתפארת. לאורך תהליך הבניה, רונן והצוות הצליחו להפתיע אותי לטובה כל פעם מחדש. רמת ביצוע הפרויקט עלתה על הציפיות המוקדמות שלי. רונן והצוות גילו יחסי אנוש מעולים ומסירות בלתי מתפשרת. קבלתי הרגשה של שותפות ותחושה של משפחתיות לאורך הדרך.

 • חגית כהן מרמה"ש ממליצה על אבי בן חיים (2019)

  רציתי קודם כל להגיד תודה על המענה שנתת לי ביום שישי. זו הקלה גדולה שיש לי אותך על הקו לתת פתרונות, לסגור קצוות ולעזור כל החודשים הראשונים פה. בכלל מגיעה לך תודה על הבית המקסים שבנית לי. תודה על הדרך שבה את מתנהל, עם הפועלים, עם השכנים, תודה על שיתוף פעולה מיקצועי עם קבלני משנה ובעלי מקצוע

 • ממליצים על פרדי רביד – קבלן מורשה מייטק (2019)

  לכל המעוניין, בתחילת שנת 2019 נערך בביתנו פרויקט תוספת בניה. לאחר תקופת תכנון, הגשות והיתרים מפרכת, התחלנו סוף סוף את תהליך הבניה ובחרנו בשיטת מייטק לבניה מתקדמת. מספר סיבות הובילו אותנו לבחור בשיטת הבניה של מייטק, המחיר לא היה אחת מהן…

 • משפחת אשל מסלעית ממליצה על פרדי רביד (2019)

  אנחנו, עדי ואלון למשפחת אשל, מתגוררים במושב סלעית. אנו מבקשים להעלות על הכתב את סיכום חוות דעתנו על הקבלן מר פרדי רביד לאחר שבשנים 2018 – 2019 היה אחראי לביצוע פרויקט הבניה של הרחבת ביתנו. הפרויקט כלל הקמת קומה נוספת (כ- 120 מ') מעל הבית הקיים ובתוכה כלל המרכיבים של בית מגורים.

 • ממליצים על קבלן ניסן סאסי (2019)

  השינוי כבר כאן! אפשר להיות טובים יותר לעולם שאנו חיים בו, ועדיין להרויח ולהנות מבית יפה וטוב. אז עם קצת אופטימיות בימים אלה, רוצה לשתף אתכם בדברים טובים שקורים. הגיעה אליי משפחה עם נסיון חיים ואג'נדה .

 • המלצה על עמית גלבר (2019)

  אנחנו נכנסנו לבית בטבעון יומיים לפני שהתחיל הסגר (מזל ענק שאנו לא בתל אביב) ונהנים מכל רגע מהבית החדש והגינה. ממייטק חיבוק גדול לברק, אתה הייתה איתנו כל הדרך! המלצות – בניית הבית (מייטק) ע״י עמית גלבר האחד והיחיד עם ידי הזהב!

 • המלצה על אסף גינזבורג (2020)

  תודה אסף. בהזדמנות זו אני ואיילת רוצים להודות לך על הכול. אתה באמת קבלן בליגה אחרת ממה שהכרנו. הרגשנו את זה לכל אורך הדרך – בתכנון, בביצוע, בהתגברות על בעיות ומכשולים בדרך. בעלי המקצוע שהבאת לנו הם אחד אחד מקצועיים, נחמדים, ובעלי תודעת שירות גבוהה וזה מאוד היה חשוב לנו.

 • המלצה על קבלן אנואר ג'ברין (2020)

  הריני מיכאל פלוס, ממליץ ומעיד בזאת על הקבלן אנואר ג'ברין כמקצוען בבניה מתקדמת, בהקמת שלדי פלדה בבתים לפי תוכניות הנדסיות הן מפלדה כבדה והן מפלדה דקת דופן. הקבלן בנה שלד וביצע חיפוי של ביתי במרכז שפירא.

 • המלצה על קבלן אופיר פרימו (2020)

  ככה זה שיש לך צוות מנצח! אתה לא מספיק למצמץ ומבנה של 275 מ”ר מוקם כולל ריצפת ביניים! תענוג גדול לעבוד עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. תודה לכולם! רונן שלמה

 • המלצה על קבלן אריק קלפר (2020)

  אנחנו כבר רגע לפני סיום.. סוף סוף מסיימים את בית חלומותינו ומגשימים את החלום! אז איך מגיעים לבנות בית חלומות? בוחרים צוות חלומות שיעבור אתנו את התהליך וישה איתנו את העבודה! אני רוצה לציין לשבח את רונן שלמה

 • משפחת רוזנס ממליצים על קבלן אמיר אלרום (2021)

  המלצה על קבלן אמיר אלרום – בנייה מתקדמת בדרום בסרטון: משפחת רוזנס ממושב שלווה בדרום

 • המלצה על אודי מסינגר – בית קון קיבוץ בחן (2020)

  אם אתם חושבים לבנות בית, והייתה רק החלטה אחת שהייתם חייבים לקחת , היא צריכה להיות לעבוד עם אודי מסינגר. אודי מסינגר ליווה אותנו משלב החלום ועד תיקוני צבע קטנים , שאפילו אנחנו לא שמנו לב אליהם. לאורך כל הדרך עם הקפדה על הפרטים הכי קטנים

 • משפחת סיבירסקי ממליצים על קבלן אמיר אלרום (2021)

  משפחת סיבירסקי מרמות באר שבע, בנתה תוספת קומה על גג הבית (מבנה בן 5 שנים) וממליצה בחום על קבלן אלרום בנייה מתקדמת ועל שיטת מייטק בנייה מתקדמת, ירוקה ומבודדת עם דירוג אנרגטי A+ .לבית נעים בכל ימות השנה ולחיסכון משמעותי בצריכת מיזוג האוויר.

 • המלצה לקבלן אלרום בנייה מתקדמת (2021)

  אמינות. דייקנות. לקיחת אחריות… בתהליך בנייה צצים כל מיני דברים ואמיר לקח אחריות על כל בדר שקרה. והנראות Fine Tuning! אני ממליצה בחום על אלרום בנייה.

 • המלצה לקבלן אסף גינזבורג (2022)

  לכל המעוניין במהלך שנת 2021 בנה עבורנו הקבלן אסף גינזבורג את ביתנו במושב רמת רזיאל. הבנייה נעשתה בשיטת בנייה מתקדמת עם שלד מייטק; שילוב גג משופע ושטוח; שילוב חיפוי חיצוני של אבן חירבה ובידוד טרמוהאוס מצופה שליכט צבעוני. הפרויקט שהוביל אסף החל בפיתוח תשתיות חוץ) כולל קיר