09-8943999 מבני פלדה בטכנולוגיה מתקדמת
לקוחות ממליצים

המלצה לקבלן אסף גינזבורג (2022)

מכתב תודה והערכה: אסף גינזבורג

לכל המעוניין

במהלך שנת 2021 בנה עבורנו הקבלן אסף גינזבורג את ביתנו במושב רמת רזיאל.

הבנייה נעשתה בשיטת בנייה מתקדמת עם שלד מייטק; שילוב גג משופע ושטוח; שילוב חיפוי חיצוני של אבן חירבה ובידוד טרמוהאוס מצופה שליכט צבעוני. הפרויקט שהוביל אסף החל בפיתוח תשתיות חוץ) כולל קיר

תמך(ועד לגמר) מפתח. (החלונות שהותקנו בבית הן של חברת מרווין האמריקנית (עץ וזיגוג כפול).

אנו שבעי רצון מכל היבטי הפרויקט והעבודה, ובמיוחד ישנם שלושה נושאים שראוי להדגיש:

• צוות העובדים של אסף יוצא מן הכלל! לאורך כל הפרויקט ליוו אותנו אותם הפועלים, שהם בעלי רמה מקצועית גבוהה עד מאוד, רמת מסירות ואחריות גבוהה, וכן מעניקים תחושה נעימה של נימוס וכבוד.

כמובן חולש על כולם ביד רמה מנהל העבודה מוחמד, איש יקר ומיוחד, קשוב, יצירתי ובעל עצבי ברזל; דבר לא מלחיץ אותו או מרגש אותו, הוא מעניק תחושה תמידית של שליטה ואחריות.

• הליווי האישי של אסף הייתה מבחינתנו תנאי סף ואחד הקריטריונים לבחירת הקבלן. אסף התעלה מעל לציפיות שלנו בנוכחות יום-יומית, ראייה רחבה, עצות נבונות ולקיחת אחריות מוחלטת והוליסטית. אסף טיפל בכל פנייה שלנו, קטנה או גדולה, ברצינות, במהירות ובמקצועיות. מעל לכל, לפני היותו איש מקצוע מעולה, אסף הוא אדם נעים ושליו, מסור ואמפטי.

• אחד החששות שלנו לקראת הבנייה היה הבידוד החיצוני של הבית, כיוון שביתנו ממוקם בגובה 750 מטר מעל לפני הים וחשוף לרוחות חזקות. אסף בחר להשקיע מעל ומעבר בבידוד הבית, והוסיף שכבת טרמוהאוס במקומות בהם אין אבן חירבה. אין עדות טובה בנושא הזה ממבחן התוצאה – הנה הגיע החורף ואיתו הטמפרטורות שצונחות לכיוון ה.0- לקראת ערב מראה הטרמוסטט בבית 22 מעלות וכשמפציע השחר, מראה הטרמוסטט – כן, כן, 22 מעלות. בבית שלנו יש למעשה 0 איבוד אנרגיה ומשפחתנו נהנית מבית חמים ונעים!

אנו ממליצים בלב שלם ובפה מלא תודה והערכה על אסף כקבלן! זכות גדולה הייתה לנו לעבוד עם אדם נדיר כמוהו ועם צוות העובדים הנפלא שהביא עמו.

יעקב ודפנה סיגל – רמת רזיאל

אדריכל: אודי מסינגר