09-8943999 מבני פלדה בטכנולוגיה מתקדמת
לקוחות ממליצים

המלצה על הקבלן ניסן סאסי

בתאריך 17.3.2014 החל פרוייקט הוספת קומה בביתי בצורן. היות והחלטתי על ביצוע הפרוייקט בשיטת מייטק, בחרתי קבלן שבעבר התנסה בסוג עבודה מסוג זה.

תמתחילת הפרוייקט הקשר ביני לבין ניסן היה טוב מאוד ( הן אישית ומקצועית). הוא היה קשוב לצרכיי ( שהשתנו במהלך הפרוייקט ) ונתן מענה מיידי ומקצועי לכל בעיה שצפינו שתקרה או לבעיות לא צפויו ( גשם זלעפות בחודש מאי ). בכל משך הבניה, נכחתי לדעת שכל הנושאים מטופלים בצורה מקצועית. דבר זה בלט במשך הקמת ובניית הקונסטרוקציה, וכן בתכנון המקדים שכלל העברת הוראות עבודה לייצור מייטק מתוך קובץ אדריכל.

ניסן הקפיד על כל הנחת קיר, חיזוק לקונסטרוקציה קיימת וחדשה כאחד. עבודת הגמר נעשתה בצורה מקצועית ביותר. הבית כולו נראה כיחידה אחת והגימור הפנימי נעשה בצורה טובה מאוד.

בנוסף ברצוני לציין את הצוות המקצועי של ניסן שמלווה אותו מפרוייקט לפרוייקט : החשמלאי , האנסטלטור , אנשי הגבס , אנשי ההריסות ואחרון חביב הבנאי הראשי. כל הנ"ל אנשים מקצועיים ונחמדים. לכל אורך הפרוייקט יחסם היה אנושי ומקצועי. בפרוייקט זה נדרש התנהלות מיוחדת של ניסן והצוות משום שלכל זמן הפרוייקט התגוררתי עם משפחתי בקומה הראשונה. אמנם זו היתה חוויה קשה, אך היא הייתה יכולה להיות קשה יותר ובלתי אפשרית ללא רגישות ניסן והצוות.

לבסוף מבחן התוצאה : אין איש שלא מתלהב מהתוצאה הסופית. גם במהלך הבניה היתה תכונת התלהבות משום אופן הבניה החדש ומהלך הפרוייקט.

בתודה

קפל ניצן