09-8943999 מבני פלדה בטכנולוגיה מתקדמת
לקוחות ממליצים

המלצה על קבלן מייטק פרדי רביד

המלצה על קבלן מייטק פרדי רביד

התחלנו לבנות את ביתנו במושב סלעית באוקטובר 2016, וזאת לאחר לבטים רבים אודות שיטת הבנייה. לאחר קבלת ההחלטה ללכת עם מייטק, נפגשנו עם מספר קבלנים אשר רובם עשו רושם טוב, אך משהו במפגש עם פרדי רביד, קבלן ביצוע מוסמך לבנייה מתקדמת של מייטק, גרם לנו לקבל את ההחלטה במקום. כמובן שהשווינו, שאלנו, בדקנו, ביקרנו והתרשמנו – ולא התבדינו. חתמנו חוזה, ויחד עם הצוות המקצועי של מייטק – ניר המהנדס ובניצוחו של אילן, יצאנו לדרך.

תוך פחות משנה, להוציא את עבודות הפיתוח והגינון אשר היו תחת אחריותנו, קיבלנו בית לתפארת, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים כגדולים. כמי שליווה די מקרוב את תהליך הבנייה ולמד קצת אודות התהליך – אין בורג שלא קיבל התייחסות ואין פרט אחד בבית שלא קיבל טיפול באופן המקצועי ביותר.
לא הייתה שאלה שלא קיבלנו עליה תשובה, וכל בקשה לעזרה בנושאים אחרים שכלל אינם קשורים לפרדי – תמיד נענתה בחיוב (גם בימים אלו לאחר סיום הבנייה). כשהגיעו מכרים שלנו שהם בעלי מקצוע שונים מתחום הבניה, קיבלנו משובים חיוביים מאוד אודות הביצוע, מה שגרם לנו לקצת נחת..

פרדי מביא עמו איכותיות רבות שלא נתקלנו בהן אצל קבלנים אחרים, אשר לרוב אינם מאפיינים את העוסקים בענף הבנייה – פתיחות, מקצוענות, צניעות, יחס חם לעובדים ויותר מכל – לקיחת אחריות. לא פעם נתקלנו בסיטואציות מאתגרות, חלקן בשל חוסר תכנון שלנו, חלקן בשל חילוקי דעות עם האדריכל וחלקן בשל צורך בהתאמות הנדסיות אשר נכפו עלינו, ובכל אחד מן המקרים הרגשנו שיש איתנו גב איתן שייצלח את הדרך הזו יחד איתנו וייתן את הפתרון האידיאלי. בכל שלב של הבנייה פרדי, יחד עם הצוות של מייטק, תמיד חשב קדימה על פרטים שאינם מופיעים בתכנון והיו מהותיים בכל הקשור לתפעול ונראות הבית. המחמאות על הבית אגב – ממשיכות לזרום…