09-8943999 מבני פלדה בטכנולוגיה מתקדמת
לקוחות ממליצים

מכתב המלצה לחברת "פלס בנייה מתקדמת" (2018) משפ' דורון – אלפי מנשה

במהלך 2017 ביצענו בניה, דרך חברת "פלס בנייה מתקדמת", של קומה שלישית חדשה בבית דו משפחתי, שכלל בין היתר הריסת גג רעפים ותקרת רביץ וכן שיפוץ בבית הקיים. לאחר למידת הנושא ואפשרויות השיפוץ החלטנו לבצע את הפרויקט בבנייה קלה, וכך הגענו אל חברתכם – "מייטק".

במהלך ההתקשרות הראשונית אתכם קיבלנו מספר המלצות מכם על קבלנים ובין השאר המלצתם על חברת "פלס בנייה מתקדמת" – בבעלות אורון ועידו. התוצאה הסופית היא שאנו מאד מרוצים מההתקשרות איתם ומודים לכם מאד על ההמלצה.

 

ברמה האישית בניגוד למה שחשבנו על עבודה עם קבלנים, אורון ועידו הוכיחו לנו אחרת בזכות הרמה האישית הגבוהה שלהם בהיבט של יושרה , יכולת ניתוח, מחויבות כלפי הפרויקט וכלפינו כלקוחות, ובשורה התחתונה מהרגע שהפרויקט עבר אליהם הרגשנו שאנחנו בידיים טובות.

לכל אורך הדרך התקשורת מולנו כלקוחות הייתה מצוינת, מסבירת פנים ואפשרה לנו לעבור את התקופה המורכבת הזו – בצורה מיטבית על אף כל חששותינו המוקדמות של עבודה מול קבלנים.

כמו כן בלטה מאד התקשורת הטובה שלהם מול הצוות המקצועי, שנוהל על ידם הן ברמה האישית בדגש על התקשורת הבין-אישית והן ברמה המקצועית בהיבט של תכנון העבודה והגדרת הדרישות מולם.

מהנדס הבנייה והאדריכלית ציינו בפנינו שלא ראו אתר עבודה מנוהל, מסודר ומאורגן בצורה כ"כ טובה והביעו הערכתם לעידו ואורון בפנינו בהקשר זה.

בשלב מסוים במהלך השיפוץ נאלצנו לחזור לגור בבית לפני המועד שנקבע לסיום השיפוץ וגם בנקודה זו הם עשו את כל המאמצים לאפשר לנו לעבור את התקופה בצורה הטובה ביותר במסגרת המגבלות.

 

ברמה המקצועית אופן העבודה שלהם תמיד התאפיין בחשיבה וניתוח לפני ביצוע. הדבר ניכר מהרגע הראשון כבר בשלב תכנון ההריסה, כשעשו את כל המאמצים למינימום פגיעה בקומה הקיימת.

בראייתנו, נושא אתגרי בפרויקט שלנו היה לתכנן את הקונסטרוקציה של מייטק על השלד הקיים, שאופיין בהרבה משטחים משופעים שדרשו מדידות ותכנון מדויק (קשה בהרבה מתכנון על משטח מפולס).

בנושא זה תודתנו לחברת מייטק על התכנון והליווי של שלב זה והעבודה המשותפת עם חברת פלס בנייה מתקדמת שהביאו לתוצאה מיטבית מבחינתנו, על אף החששות המוקדמות שהיו לנו בעצם הבחירה בבניה קלה.

 

בנוסף – במסגרת העבודה המשותפת של מייטק ופלס בתכנון השלד, התגלתה בשלב מוקדם טעות בתכנון ההנדסי של מהנדס הבניה, ולזכותכם ולזכות "פלס בנייה מתקדמת" ייאמר שבכך נמנעה מראש בניה שגויה בשלד שהייתה מאלצת תיקון לאחר בנייתו. הטעות הייתה בחישוב שגוי של גובה תקרה במדרגות לקומה החדשה – דבר שלא קל לגלות במועד ללא רמת מקצועיות גבוהה.

התרשמנו שהעבודה המשותפת של עידו ואורון כצמד מאופיינת בסינרגיה גבוהה, שבאה לביטוי ברמת ביצוע גבוהה. ניכר שהם אוהבים את המקצוע, מתאימים מאוד ברמה האישית ביניהם כצוות, ומבצעים את העבודה עם אנרגיות חיוביות ועל הצד הטוב ביותר.

כצוות, בולט יתרונם על קבלן בודד בכך שהם חושבים ומתייעצים ביחד לגבי כל שלב, על מנת להגיע לביצוע מיטבי, בכל פעם מחדש הם מבצעים תהליך חשיבה מפרה שמוביל לרעיונות ביצוע מיטביים. כשמוסיפים לעניין העבודה המעולה כצוות את הרמה והיכולת האישית הגבוהה של כל אחד מהם לחוד – מקבלים את התוצאה הגבוהה ביותר כלקוחות.

בשלבים מסוימים של הפרויקט כל אחד מהם הוביל עצמאית את העבודה וכל אחד מהם הוכיח יכולת גבוהה של ביצוע ושל ניהול בשטח גם כשעבד לבד.

 

במהלך העבודה אורון ועידו הציעו לנו פתרונות מניסיונם שייושמו בשונה מהתכנון המקורי ונתנו מבחינתנו תוצאה טובה יותר מהתכנון המקורי (עמוד בסלון במקום קיר, ויתור על נישה ביחידת ההורים, עיצוב הנישה בסלון, המלצתם לצביעה מלאה של כל הקירות החיצוניים וכו').

כמו כן היה לנו נח להתייעץ איתם על נושאים שונים לגיבוש החלטות שלנו בידיעה שנקבל את חוות דעתם הטובה ונטולת האינטרס!! (זה בין השאר הייחודיות של אורון ועידו) בביצוע העבודה ברמת השלד וברמת גמר, בחירת חומרים, הקפדה על הפרטים בעבודה, ניהול העבודה תוך תכנון עבודה משולבת של מספר קבלני משנה במקביל, אורון ועידו הוכיחו רמה מקצועית גבוהה הן כמנהלים והן כמבצעים.

 

מכל האמור לעיל אנחנו מודים למייטק על ההמלצה שלכם לביצוע הפרויקט עם אורון ועידו, ולאחר הניסיון שהיה לנו עם חברת פלס בנייה מתקדמת – לא יכולנו לבקש יותר…  מבחינתנו אורון ועידו הם מלח הארץ, והמקום הראוי של חברת פלס הוא להיות בשורה הראשונה של הקבלנים המומלצים על ידכם באתר של חברת מייטק.

תודה רבה על הכל!!!

אורלי וברוך דורון אלפי מנשה.