09-8943999 מבני פלדה בטכנולוגיה מתקדמת
לקוחות ממליצים

ממליצים על פרדי רביד – קבלן מורשה מייטק (2019)

לכל המעוניין,

בתחילת שנת 2019 נערך בביתנו פרויקט תוספת בניה.

לאחר תקופת תכנון, הגשות והיתרים מפרכת, התחלנו סוף סוף את תהליך הבניה ובחרנו בשיטת מייטק לבניה מתקדמת. מספר סיבות הובילו אותנו לבחור בשיטת הבניה של מייטק, המחיר לא היה אחת מהן… אומנם לא מדובר בעלויות גבוהות יותר מאשר בבניה רגילה אך גם אין כאן חיסכון בעלויות.

הסיבות אם כן מדוע לבחור בשיטה זו מבחינתנו – בעיקר זמן בניה, גמישות תכנונית השפעה סביבתית ואיכות התוצאה. היות ומדובר במקרה שלנו בתוספת "צפה" מעל חצר הבית, השימוש בשלד פלדה דקה של מייטק, שמשקל הנשיאה שלו ביחס למשקל העצמי שלו רב יותר, מאפשר לנו להימנע מעמודים או קירות עבים שיעיבו על מראה החצר.

כמו כן, השיטה מספקת מפרט מדויק ומקיף לכל מרכיבי הבניה שמבטיח (וגם מקיים!) בידוד אקוסטי ותרמי מצוין, כך שאין מקום לאלתורים מיותרים שחוסכים עכשיו ועולים אחר כך…וכאן נכנס לתמונה עניין בחירת הקבלן.

היות ומדובר בפרויקט מאוד מורכב של תוספת לבית קיים, מעל חצר הבית ובנוסף לשיפוץ פנימי מקיף, היינו צריכים למצוא קבלן שמצד אחד יתמחה בבניה מתקדמת ומצד שני מסוגל לבצע גם אלמנטים מורכבים בבניה ושיפוץ מסורתיים. לכך מצטרף עניין ההקפדה על פרטים אסתטיים ויכולת למצוא פתרונות בשטח שיצליחו לשמר את הכוונה העיצובית.

למזלנו הרב, אחרי שבחנו מספר קבלנים מומלצים של מייטק, מצאנו את מר פרדי רביד. אומנם במועד המקורי בו תכננו להתחיל את הבניה הוא היה עסוק כבר ( ודווקא מצא חן בעיננו שהוא לא לוקח עבודה בכל מקרה…) אך "למזלנו" היו עיכובים (שגרתיים כנראה) בוועדה לתכנון ובניה ולבסוף יכולנו לבצע את הפרויקט עם פרדי כאשר נתקבל ההיתר.

לא קל לבצע פרויקט בניה עבור לקוח פרטי שבשבילו מדובר בסוג של "הגשמת חלום", כל פרט קטן  נדמה כקריטי וכל עיכוב נדמה כנצח, בטח כאשר חיים בבית בזמן הבניה, פרדי נתגלה כבעל סבלנות אין קץ, פעל באופן שקוף וברור מולנו ודאג לעזור לנו להישמר בגבולות התקציב המוסכם. הוא ידע להבין לעומק את הדרישות התכנוניות, וגם להציע פתרונות הנדסיים יצירתיים מתוך היכרות עמוקה עם השיטה של מייטק. תהליך הבניה כלל למעשה את כל מרכיבי הבנייה של בית שלם, לרבות קידוחים לכלונסאות, עבודות אינסטלציה וחשמל, עבודות מיזוג ואיטום, עבודות פלדה כבדה, אלומיניום וכדומה. כל בעלי המקצוע היו של פרדי, גם אלו שעבודתם לא נכללה מראש בתכולת הפרויקט, וכולם נתגלו כמוצלחים, דייקנים והוגנים במחיר. פרדי היום סוג של חבר, תמיד פנוי וזמין להתייעצות.

עולם הבניה סבוך, עמוס אפשרויות אך גם מלא בסיכונים, אנחנו מאמינים שכל אחד שמתכנן פרויקט בניה, ולא משנה כמה הוא דואג ללמוד את התחום לפני כן, חייב מישהו בדמותו של פרדי על ידו.

אנו ממליצים בלב שלם של שיטת מייטק ועל פרדי ליישומה.

ברצוננו גם לציין לטובה את תרומתה של חברת מייטק בתהליך ואת התגייסותה לזירוז תהליך היצור וההתחשבות בצרכים התכנוניים שלנו בתהליך הבנייה.

כמו כן, ברצוננו לציין לטובה את הליווי ההנדסי והתכנוני של האדריכל והמהנדס רני ברכה, אשר עבד בצמוד לפרדי ודאג למצוא לנו את הפתרונות ההנדסיים מתוך היכרותו העמוקה עם השיטה והאפשרויות שהיא טומנת בחובה. ישנם אלמנטים שפשוט היינו נאלצים לוותר עליהם אלמלא מומחיותו הרבה של רני.  מדובר בצוות מנצח.

תודה,

משפחת ליברמן – אבן יהודה