09-8943999 מבני פלדה בטכנולוגיה מתקדמת
לקוחות ממליצים

משפחת אשל מסלעית ממליצה על פרדי רביד (2019)

לכל המעוניין

אנחנו, עדי ואלון למשפחת אשל, מתגוררים במושב סלעית.

אנו מבקשים להעלות על הכתב את סיכום חוות דעתנו על הקבלן מר פרדי רביד לאחר שבשנים 2018 – 2019 היה אחראי לביצוע פרויקט הבניה של הרחבת ביתנו.

הפרויקט כלל הקמת קומה נוספת (כ- 120 מ') מעל הבית הקיים ובתוכה כלל המרכיבים של בית מגורים.

פרדי איש הגון, נעים הליכות ובעל יושרה אישית ומקצועית. עוד מתחילת הדרך חשנו את חריגותו של פרדי לטובה בנוף תחום הבניה במדינה. מילה זו מילה ושעה זו שעה.

פרדי, גם באמצעות אופייה הייחודי של צורת הבניה המתקדמת, הצליח לבצע פרויקט רחב היקף ברמה גבוהה בתוצאה אך לא פחות חשוב – גם בתהליך, ותהליך בניית בית במקרים רבים ידוע לשמצה ומדיר שינה. אך לא במקרה הזה.

פרדי בעל מוסר עבודה גבוה, משכים קום ואיתו צוות העובדים הקבוע והמחויב לו, החל לעבוד בנמרצות יתרה לאורך כל שלבי הפרויקט, ללא עליות ומורדות, ללא היעדרויות מתמשכות, ללא תירוצים התולים את האיחור או העיכוב בגורמים חיצוניים. כל מה שיכול היה לקדם – קידם. כל מה שיכול היה לקצר מעגל היה מקצר.

 

פרדי ניחן ביכולת שהיא שילוב בין יסודיות לזריזות. חלקנו לא ניחנים לא בזה ולא בזה. רובנו ניחנים או בזה או בזה. פרדי מצליח לשלב בין שתי תכונות אלו ועבורנו, כמו כל מי שבונה, זהו יתרון אדיר.

 

קבלן בניה הוא תפקיד ייחודי וקשה. הקבלן אמור לסנכרן בין כל הגורמים ולקחת אחריות כוללת. הקבלן גם רשאי ואף מוטב כי יעשה זאת מתוך תחושת מחויבות כפי שפרדי עשה גם להביע את דעתו על תכנון פרט כזה או אחר שנראה טוב על הנייר אך בפועל עדיף להימנע ממנו ולבצע זאת בצורה קצת אחרת שתהיה פרקטית. פרדי לאורך הדרך ליווה אותנו בהיבטים האלו וסייע בקבלת ההחלטות משום שיש הרבה החלטות שנדרשות תוך כדי תנועה. לשם כך פרדי גם היה ועודנו זמין תמיד גם בחופשה בחו"ל. כאשר יש תקלה או שאלה הדבר שאתה צריך במיוחד שמי שבנה לך את הבית ומכיר את הבית מתחת לפני המרצפות יעזור לך וכך הדבר עובד עם פרדי עדיין גם כשהפרויקט הסתיים.

 

פרדי  היה אחראי על מגוון מהלכי בניה מורכבים ומסוכנים מאוד בייחוד בסביבה שיש בה שכונה קיימת, ילדים שמשחקים ושגרת חיים פעילה. פרדי נוהג לפעול בקור רוח ובשכלתנות תוך הקפדה יתרה על כללי הבטיחות הנדרשים.

 

פרדי אוהב לתכנן תכניות אך יודע גם יודע לאלתר ולהתאים את עצמו למצבים משתנים ולקבל החלטות בזמן אמת כתוצאה משינויים שחלו בתכנון. הדבר הינו חשוב מאוד. בכל פרויקט גדול כדוגמת בניית בית יש תמיד הפתעות שמחכות בהמשך שלא ניתן לצפות אותן גם אם התכנון היה קפדני לעילא ולעילא.

 

אנו מבקשים להודות לפרדי על ביצוע הפרויקט ועל הידידות שנרקמה בינינו וממליצים בכל פה על פרדי כקבלן בניין.

עדי ואלון אשל