09-8943999 מבני פלדה בטכנולוגיה מתקדמת
בעלי מקצוע

רונן ארמן

קבלן בנייה מתקדמת

  • שם חברה: רונן ארמן בע"מ
  • אזור עבודה – מרכז ושרון, חדרה-גדרה

חברת רונן ארמן בע"מ, חברה לבניה ושיפוצים, הוקמה בשנת 1995  כעסק עצמאי על ידי רונן ארמן, הנדסאי תעשייה וניהול.

חברת רונן ארמןבע"מהינה קבלן רשום ברשם הקבלנים  משנת 2005, (26204)וקבלן מומלץ  לבנייה מתקדמת –  בנייה בפלדה דקת דופן  של חברת  מייטק משנת 2017 .

חברת רונן ארמן בע"מ עם וותק וניסיון מוכח של מעל  25 שנה וידע רב בבנייה הפרטית מתמחה בגמר ושלד עבור בתים פרטיים, וילות,דירות פאר, פנטהאוז ומשרדים.

החברה עוסקת בביצוע כל סוגי עבודות הבנייה והשיפוצים, החל משלב ההריסות, ביצוע שלד הבניין, עבודות הגמר, ועד הפרט האחרון  ברמת גימור  גבוהה .

לרונן ארמן ניסיון רב והתמחות בשיפוץ דירות  ובתי יוקרה, הרחבת מבנים,  תוספות בנייה על גגות קיימים, תוספות קומה, עבודות שלד וגמר עד המפתח  בשיטת מייטק, בנייה מתקדמת וירוקה.

צוות החברה מונה מגוון בעלי מקצוע מיומנים בתחומם ובהם מנהל עבודה מוסמך וצוותים קבועים ונאמנים המלווים את הלקוח לאורך כל הדרך במסירות רבה, יחס אישי  וסבלני  במימוש החלום של כל לקוח.

הפרויקטים מתבצעים בסטנדרט גבוה, בתיאום מלא עם אדריכלים ומעצבי פנים המובילים בתחומם. העבודה נעשית בשיתוף פעולה פורה ורגוע לאורך כל הדרך,עד לגמר המושלם של הפרוייקט   .

החברה משלבת מגוון רחב של חומרי בנייה וחומרי גמר מורכבים וחדשניים העומדים בסטנדרט גבוה מבחינת תקנים ואיכות.

כלל הפרויקטים המבוצעים על ידי צוות החברה נעשים תוך עמידה בלוחות זמנים, שקיפות מלאה מול הלקוח, מתן פתרונות ואלטרנטיבות, לדילמות השונות  לאורך תהליך העבודה  במטרה להגיע לתוצאות הטובות ביותר לשביעות רצון הלקוח.

המלצות

פרוייקט אבן יהודה 17.11.2021

סיימנו עם רונן פרוייקט מורכב ששילב שיפוץ ובניה בהיקף לא קטן. ואתם מכירים את זה שהפרוייקט עומד בזמנים, והקבלן הוא ישר ומקצועי כל כך, שבא לכם להתחיל מייד את הפרוייקט הבא? אם לא, אז לא עבדתם עם רונן.
האחריות האישית והיכולת לממש רעיונות בצורה מקצועית ונכונה מביאות את רונן לרדת לפרטים, להגיד לא כשצריך ולהציע אפשרויות נכונות שיעבדו. שורה תחתונה, אנחנו ממליצים מכל הלב. משפחת גרינדלינגר

עדי כלב, כפר הנגיד 02.11.2021

הבית תוכנן בשיטת בניה מתקדמת עם שלד מייטק. רונן קיבל את עבודת ביצוע הבית כולל יסודות הבטון, הקמת שלד הפלדה וביצוע עד לרמת חומרי הגמר והתמודד עמה ברמה גבוהה כולל פרטי ביצוע מיוחדים ולא רגולרים.
לרונן צוות עובדים מקצועי ביותר, הבנה של פרטי הביצוע המיוחדים לשיטת הבניה הקלה והעבודה עימוהיתה מקצועית ביותר וענתה לכל צרכי התכנון שבפרויקט זה לא היו פשוטים לביצוע.
לרונן נסיון רב בשיטת הבניה המתקדמת, מה שהוכיח את עצמו בבית הפרטי שלי.

מכתב תודה לקבלן,

רונן ארמן והצוות הנפלא שהוא בחר לעבוד איתם, בנה לנו בית לתפארת. לאורך תהליך הבניה, רונן והצוות הצליחו להפתיע אותי לטובה כל פעם מחדש. רמת ביצוע הפרויקט עלתה על הציפיות המוקדמות שלי.
רונן והצוות גילו יחסי אנוש מעולים ומשמעת בלתי מתפשרת.
קיבלתי הרגשה של שותפות ותחושה של משפחתיות לאורך הדרך.
האמינות והחתירה למקצועיות בלתי מתפשרת מלווה את כל תהליך הפרויקט.
חשתי שאני מקבל תמורה מלאה עבור התשלום שקבענו מראש.
רונן והצוות הקפידו לעמוד בזמנים ולקיים מערכת דו שיח מתמשך.
את הבית הבא שאבנה אבחר בוודאות ברונן וצוותו ובוודאי שאמליץ בכל פה על טיב העבודה.
תודה גדולה לעוז מנהל העבודה המסור והמדויק, לטולי שעובד בחריצות ומכל הלב.
מאריה עוז מונדשטיין, ביאליק 115 חולון